Alışveriş Rehberi

Giydikleri İle Fark Yaratmak İçin Alışveriş İpuçları

  | 

Bir tarza sahip olmak, giydikleriyle fark yaratmak, seçimlerinde özel olmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Sokaklarda karşılaştığımız yüzlerce şık kadından sadece bir ikisi gerçekten tarz sahibidir. Tarz olarak tanımlanabilmek için sadece şık olmanın yetmediği günümüzde siz de sizi tarz ve stil sahibi yapacak koleksiyonları uygun fiyatlara satın alarak tarz yaratabilir, adeta bir trend setter olabilirsiniz… Nasıl mı ? Meraklikadin.com sizler için açıkladı.


Doğru adresleri öğrenerek siz de tarz sahibi kişiler arasına katılabilirsiniz. İyi ve özel parçaları bulmak günümüzde çok kolay, parmaklarınızın ucuna uzanan sonsuz dünyada tasarımcıların özel koleksiyonlarından haute couture üretimlere, alışveriş merkezlerinin en özel markalarından, aksesuar dünyasının nitelikli parçalarına kadar geniş yelpazede ürün grupları çeşitli websitelerinden evlerimize ulaşıyor.

Peki, sizi tarza kavuşturacak ürünleri nereden ve nasıl bulacaksınız?

Alışveriş severler alışveriş merkezlerinin içinde yer alan dünyaca ünlü markaların satışa sunulduğu özel ve büyük dükkanları yakından tanırlar. Gerçekten çok özel parçaların satışa sunulduğu bu mağazalarda satılan ürünlerin fiyatlarına ulaşmak zor, lakin eğer tarz sahibi olmak istiyorsanız bu mağazalar sizin için doğru adres. Şimdi sizleri bu doğru adresteki ürünlere bir kaç adım yaklaştıracak püf noktasını paylaşacağız…

İnternet üzerinden bir çok özel ürünleri bulabilmeniz mümkün. Önce doğru kombinler yapmayı ve kendi vücudunuza neyin yakışacağını öğrenmeniz gerek. Uzmanlar yapılacak kombinlerde bir tek strara yer verilmesi gerektiği konusunda bizleri uyarıyor. Yani seçtiğiniz her bir parçanın ayrı ayrı çok özellikli olması sizi şık bir tarz sahibi değil rüküş yapar. Bu nedenle seçimlerinizde özellikli parçalara yer verin ama bunların tamamını tek bir kombinde kullanmayın.

Hangi parçaların ne ile kullanılacağını, kullanılabileceğini öğrenin. Yani bir stiletto ayakkabıyı nasıl bir kombinin altında kullanmanız gerektiğini ve bu ayakkabıları nasıl kullanmamanız gerektiğini biliyor olmanız lazım. Düz ve sade bir elbiseyi nasıl takılarla hareketlendireceğinizi, deri bir etek ile nasıl bir bluz giyileceğini ya da sezonun trend desenlerini nasıl ve ne kadar kullanmanız gerektiğini önceden araştırmak ve bilmek önemlidir. Doğru tarzı yakalamanın püf noktalarını öğrenmenizin ardından gelelim tarzınızı oluşturacak özel parçaları bütçenizi sıkıntıya sokmadan nasıl alacağınıza…

Örnek Bir Alışveriş İpucu

Makalemin başında bahsettiğim alışveriş merkezlerinden birinde satış yapan özel ve şık tasarımlara ev sahipliği yapan mağazalardan biri hiç şüphe yok ki Home Store. Home Store’da sizi gerçekten tarz sahibi bir kişiye çevirecek tasarımlar mevcut. Bu tasarımları çok uygun fiyatlarla satın almak içinse izlemeniz gereken yol Home Store indirim kodu içeren tikokupon kullanmak (nasıl olacağı kupon açıklamasında mevcut). tikokupon verdiği ücretsiz kuponlar ve duyurduğu çok özel kampanyalarla tarz sahibi olmak isteyenler için en doğru adres. Siz de Home Store indirim kuponu sayfasını takip edebilirsiniz. Diğer marka ve mağazaların indirimleri için tikokupon’un moda-giyim-aksesuar kategorisine de arada bakmanızda fayda var.

Umarız bu ipuçları tarz sahibi olmak isteyenlere yardımcı olur. Esen kalın…

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir