Künye

meraklı kadın
seffaf
İMTİYAZ SAHİBİ
Artirex Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
(info@meraklikadin.com)
seffaf
ADRES
B.H.Paşa Mah. 1018 Sk. No:64 P.K. 34250 Gaziosmanpaşa / İstanbul

TELEFON

+90 535 404 27 81
seffaf
GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Özgür TAŞ
(o.tas@meraklikadin.com)
seffaf
EDİTÖRLER
Burcu Şimşek – b.simsek@meraklikadin.com
Naz Özilhan – n.ozilhan@meraklikadin.com
Hacı Ali Taş – a.tas@meraklikadin.com
seffaf
GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Ergün Taş – e.tas@meraklikadin.com
seffaf
HUKUK DANIŞMANI
seffaf
Av.Sinem Suverdi
sinem@meraklikadin.com
seffaf
REKLAM REZERVASYON
(reklam@meraklikadin.com)
seffaf
YAZILIM
Wordpress 4.3.1 – Bikadin Teması
seffaf
DOMAIN SERVİSİ
isimtescil.net
seffaf
HOSTING SERVİSİ
Artirex.com
seffaf
BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(makale@meraklikadin.com)
seffaf
Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Meraklikadin.com yazıların sorumluluğunu almaz.
seffaf
Gizlilik Politikası / Privacy Policy
seffaf
© Copyrigth 2015 Meraklikadin.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Meraklikadin.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.
seffaf
Bunlar Meraklikadin.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
seffaf
Privacy Policy
seffaf
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Siteniz.com. However, sometimes the siteniz.com uses third parties to process your information. siteniz .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Siteniz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use Siteniz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Siteniz.com cookies section of our full Privacy Policy.
seffaf
YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
seffaf
Firmamıza ait olan www.meraklikadin.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@meraklikadin.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.