Moda

Sonbahar Mevsiminin Modaya Yansıması!

  | 

Sonbaharın başladığı bu günlerde hep yazdan sonra yaşanan o ‘’Ne giyeceğim? ’’ sorusunu yaşayan siz hanımlar için bir alış veriş telaşı demektir. Ya da gardırobunuzda olan kıyafetlerinizi çıkararak bir kombin yapma çabası içerisinde olursunuz. Aslında çok fazla telaşlanmadan farklı kombinlerle ve farklı giyim stilleri yaratarak kendinizi bu durumda rahat hissetmenizi sağlayacak şekilde hazırlamanız çok da zor değil.

sonbhr

Sonbaharda en kolay giyim stili yazlık kıyafetler üzerine eklemeler yaparak; yani daha mevsime uygun hırkalar, montlar ve kıyafetlerle tamamlamayı seçmeniz olmalıdır. Tabi bu günlük sokak modası için kolay bir seçimdir. Bunun yanında özel günlerde ya da gece dışarı çıkacağınız zaman farklı olacaktır.

sonbahar_kiyafet_kazakRahat ve Şık Olun

Öncelikle; Sonbaharda en çok işimize yarayacak alt giyimler pantolonlarımız dır. Üzerine uygun bir tişört ve hırkayla hem rahat olmayı hem de günü kurtarmayı başarabiliriz. Ayakkabı bu mevsimde kapalı babetler ya da duruma göre spor ayakkabılar şeklinde olabilir.  Sabahları serin olmasına rağmen öğleye doğru sıcaklığın artması ile bir sıkıntı yaşamamak için en kolayı kısa kollu yada sıfır kollu tişörtler üzerine bir gömlek ya da hırka en kolay seçim olacaktır. Bu sayede sıcaklık artışında gömleği ya da hırkayı çıkardığınızda rahatlıkla sıcaklığı atlatabileceksiniz.

Elbise İle Gelen Rahatlık

Giyim tarzınız daha çok ‘’elbise ile rahatım’’ şeklindeyse sonbaharda uzun kollu çok kalın olmayan tiril tiril elbiseler ile günü geçirebilirsiniz. Hatta sabah erken saatlerinde; bir yelek ile elbisenizin üzerine kombin yapabilirsiniz. Ayakkabı olarak elbisenin tarzına göre ister babetle, ister stiletto tarzı bir ayakkabı ile tamamlamanız mümkün. Tabi aksesuarları da unutmamak gerekir. Sonbaharda giyim konusu aslında çok daha rahat; yazlık kıyafetler üzerine ek kıyafetler giyerek oldukça  çabuk bir kombin hazırlama olasılığımız var.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir