Moda

Yeni trend yırtık jean modası

  | 

80’li yılların göz bebeği olan yırtık jean bu sezon moda dünyasında en trend pantolon modellerinden olmakta. Bu sezon kot eteklerde, kot ceketlerde ve pantolonlarda bu moda akımı sık sık görebilmemi mümkün. Özellikle beyaza yakın renkteki jeanlar yaz sezonunun en kıymetli kombin parçalarından bir tanesi diyebiliriz.

 

Gardırobunuzda eski ve yırtık jeanleriniz varsa bunları değerlendirmenizin zamanı gelmiş demektir. Bu sayede hem spor hem de klasik bir tarza bürünerek sezonda en trend kıyafetler ile son derece şık konseptler oluşturabilirsiniz.

 

Hem spor hem de class bir şıklık katan bu parçalar ile büyük çantaları, babetleri ve spor ayakkabıları kombinleyebileceğiniz gibi kimi zamanda şık bir parmak arası terlik kullanmanız oldukça doğru bir seçim olacaktır.

yırtık jeanYırtık jean pantolon modelleri günlük kullanımlarınız için en uygun seçim olmakta. Örneğin arkadaşlarınız ile kahve içmeye gittiğinizde yada alışveriş yapacağınız zaman sade ve jean pantolon modelleri arasından bir tanesini seçerek üzerine sadece bir t-shirt almanız konsepte uygun giyinmenizi sağlayacaktır. Yırtık jeanlar göz dolduran özellikle paramparça lime lime edilmiş modelleri ile bu sezon sokak modasının favori kıyafetleri arasına girmiş bulunmakta.

yırtık pantolonYeni trend yırtık jean modası moda akımına uygun düzeyde rahatlıkla şıklığın tamamlayıcı parçalarını tekrar gün yüzüne çıkarmışa benziyor. Sezonun moda bağlamalı gömlekleri de yırtık jean modelleri de adeta bahar havasını tamamlayacak nitelikte duracaktır. Jean etekler ve ceketlerde bu sezon modada ağır basan modeller olup bir arada olmayacak şekilde farklı parçalar ile kombinlenebilirler.

yırtık pantolon2

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir