Eğlence

Narın En Tatlı Hali

  | 

Dünyanın en önemli şehirlerinde geleneksel şekerleri, içine karıştırdıkları sevgi ve yeni formları ile günümüze uyarlayan Papabubble, sevilen meyveler listesinin başında gelen “nar” ın en tatlı halini sizlerle buluşturuyor.


Türkiye’de birçok yerde görülen, ikiye ayrıldığında yüzlerce tanesiyle size görsel bir şölen sunan ve çok özel bir meyve olan narı daha önce hiç Papabubble’ da ki kadar tatlı yememişsinizdir. Papabubble sizi bildiğiniz tüm şekerleri unutup, en faydalı meyvelerden biri olan narın; en tatlı ve keyifli halini tatmaya davet ediyor.

Çocukluğumuzun klasik yastık şekerlerinden, bir başka vazgeçilmez olan lolipoplara. Aklınıza gelebilecek birçok meyveli şeker çeşidini bulacağınız Papabubble’ ın, ismi ile de fark yaratan “meyve rock” larından narlı şeker; ağzınızda keyifle erirken sizi çocukluğunuza götürüyor ve hayatınıza kattığınız mutluluklardan biri oluyor.

Narın En Tatlı Hali, Tadınızı Kaçıran Her Şeye Meydan Okuyor

Kınagiller familyasından gelen ve içinde yüzlerce tanesini saklayan nar; bu kez ılıman iklimlerden ortamı daha da tatlandırmak için Papabubble ailesine geliyor ve sizi de bu şekerli lezzet şovuna davet ediyor.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir