Hediye

Sevgililer Gününde Ne Hediye Almalı ?

  | 

Erkek sevgilinize hediye almayı düşünüyorsanız, öncelikle sevgiliniz ile yaşadığınız ilişkinin hangi seviyede olduğuna karar vermeniz gerekir. Örneğin ilişkinize henüz yeni mi başladınız veya uzun süren bir ilişki mi yaşıyorsunuz ? Ya da henüz birbirinizden hoşlanma aşamasında mısınız ? Belki de henüz birbirinize tam olarak duygularınızı açamadınız. Bu sorulara gelecek cevaplar sizin erkek sevgilinize seçeceğiniz hediyenin şeklini ve “Erkek Sevgiliye Ne Hediye Alınır?” Sorusunun cevabını belirleyen önemli sorulardır. Sevgiliniz ile henüz emekleme aşamasında bir ilişki yaşıyorsanız ve duygularınızı birbirinize henüz açamadıysanız, sevginize ve ona karşı duyduğunuz hislere vurgu yapacak kişiye özel-romantik hediyeler seçmeniz, hem duygularınızı ifade etmek açısından ve erkek arkadaşınızı özel bulduğunuzu ona hissettirmeniz açısından sizin için yararlı olabilir.

Diğer taraftan sevgiliniz ile ilişkinizde, iki tarafta birbirine karşı tamamen yelkenleri indirmiş durumdaysa veya duygusal anlamda herhangi bir kalkan kullanmıyorsanız erkek sevgilinize sürpriz hediyeler alınması daha isabetli olur kanaatindeyiz. Son olarak, ilişkiniz uzun bir süredir devam ediyorsa, siz artık hediye uzmanı olmuşsunuzdur demektir ve sizin hediye konusunda artık yeni fikirler almaya ihtiyacınız var demektir. Çünkü sevgililer günü hediyesi, erkek sevgilinizin doğum günü için hediye, yılbaşı hediyesi derken birbirini tekrar eden ve birbirine benzer hediyeler almaktan artık sıkılmışsınızdır ve sizin için erkeğe alınabilecek daha parlak hediye fikirlerine ihtiyacınız vardır. Belki de artık sizin evlenme zamanınız gelmiştir.

Erkek arkadaşınız, ya da daha özel hali ile “Sevgiliniz” ile o büyük aşkınız, ilk olarak belki tatlı bir tebessümle veya güzel bir bakışla başladı. Ya da belki Erkek Sevgilinizin size küçük bir jesti ile. Sonra aranızda geçen her yeni şey, sizin ona sevgi ile daha çok güvenmenize ve kendinizi onun kalbine tamamen bırakmanıza neden oldu. İlk olarak “Seni Seviyorum” gibi basit, ama yarattığı mutluluğun tarifi mümkün olmayan bir söz işittiniz ondan. Ayaklarınız yerden kesili verdi o an. Önceleri ismi ile hitap ettiğiniz kişiye, artık “Sevgilim”, “Aşkım” “Hayatım” demeye başladınız. Artık siz de “Aslı” oldunuz veya “Şirin” çünkü siz artık aşıksınız. Yaşanan her aşkın, büyük ve destansı bir öyküsü vardır. İnsanlar neden aşık olurlar? Aşk nasıl bir duygudur ki; kimileri için elinin tersi ile her şeyi bir kenara itecek kadar, her şeyden vaz geçmeyi göze alabilecek kadar güçlü bir duygu olabiliyor. Bilim adamları, hala aşk gibi güçlü bir duygunun çok karmaşık yapısını ve gizemini çözebilmiş değillerdir.

Kişiye Özel Deri Hediye Seti

Erkek arkadaşınıza, sevgilinize veya eşinize ses getirecek, üzerinde çok konuşulacak özel bir sevgililer günü hediyesi arıyorsanız, Kişiye Özel Deri Hediye Seti tam sizin için bir armağan! Bu hediye seti içerisinde, bakımına, dış görüntüsüne önem veren erkeğe, özel deri aksesuar ürünler var. Herkes susacak, Kişiye Özel Deri Hediye Seti konuşacak. Gerçekten de erkek için düşünülebilecek diğer hediyelerin yanında bu özel aksesuar seti çok parlak ve kudretli kalıyor. Daha ele ilk alındığında özel deri hediye kutusu bile insanın aklını başından almaya yetiyor. İçerisindeki aksesuar ürünler ise tam bir baş yapıt. Bir adet gerçek deriden kemer, ve bir adet üzerine isim yazılabilir kişiye özel deri cüzdan. Sevgililer gününde “Erkek sevgiliye ne hediye alınır” diye soracak olursanız, tereddütsüz, erkeğe en baştaki hediye tavsiyemiz kişiye özel deri hediye seti.

kisiye-ozel-isim-yazili-aksesuar-seti-ozel-deri-kutusunda-uclu-siyah-set_500

Bira Bardağı

Keyfine düşkün erkeğe buz gibi bir bira bardağı! Hafta sonu olsa da, şöyle ayaklarımı uzatıp, yerli ve yabancı tüm liglerdeki maçları canlı canlı izlesem. Bir de yanımda çerezim ve biram olsun. Sizin de hayatınızda buna benzer talepleri bulunan bir erkek varsa O’na farklı tasarımlı bir bardağı ısmarlayabilirsiniz. Pardon! Hediye edebilirsiniz.
Vintage-Ceramic-Beer-Stein-Mug-Red-Riding-Hood

Köstekli Cep Saati

Eski dönem filmlerinden mutlaka siz de hatırlarsınız, köşklerde yaşayan örneğin Ali Rıza Bey gömlek üzerine giydiği kolsuz yeleğinin içerisinden köstekli cep saatini çıkarır ve saatin kaç olduğunu bu şekilde öğrenirdi. Köstekli cep saati o dönem için zenginliğin göstergesi olan bir üründü. Hatta köstekli cep saatleri o kadar değerliydi ki, atadan oğula devredilirdi. Köstekli cep saatleri günümüzde pek sık rastladığımız saatler değil ama nostalji yaşamak isteyen, saati kolunda değil de cebinde taşımak isteyen ve tarz yaratmak isteyen erkekler için hediye etmeyi düşünebilirsiniz.
SF12-2

Kalpli Masa Saati

Romantik hediye kategorisi içerisinde özellikle sevgililer için hediye olarak düşünülebilecek, ve en çok kullanılan ürünlerden birisi de kalpli masa saati. Bu masa saati ile sevgiliniz için çarpan kalbinizi simgeleyen kalpli bir masa saati hediye edin. Üzerine ister erkek arkadaşınızın, ister sevgili eşinizin ya da istediğiniz anlamlı bir fotoğraf koyabileceğiniz bu masa saati, çok özel ve romantik bir hediye olacaktır. Bildiğiniz gibi çalışma masamızda en çok kullandığımız eşyalardan biridir masa saatleri. Masa üzerindeki saate insanlar daha çok mesai bitimine ne kadar kaldığını öğrenmek için bakarlar, üzerinde sevdiği kişilerin fotoğrafı bulunuyorsa işte o zaman çifte mutluluk verecektir masasının üzerinde duran saate bakmak.
kisiye_ozel_saat_-_fotografli_kalp_masa_saati_10064_156

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir