Moda

2016 En Güzel Etek Modelleri

  | 

En şık ve güzel etekler ile hem günlük hayatınızda hem de katılacağınız tüm organizasyonlarda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.En Güzel Etek Modelleri nelerdir? 2016’nın yaz aylarının gelmesi ile birlikte birbirinden güzel etekler markaların vitrinlerinde yer alır iken dikkat çekici renkler ve desenler ile hazırlanan etek modelleri göz alıcı olacak. 2016’nın etek modelleri arasında yer alacak olan en iyi modeller ise kalem etek modelleri ve mini etek modelleri olacak. İsterseniz hemen bu modellerimizi inceleyelim.

2016 En Güzel Kalem Etek Modelleri

Kalem etek modelleri hem günlük hayatta hem iş hayatında hem de özel gün ve davetlerde tercih edilebilecek çeşitler arasında yer alacak. Dikkat çekici bir güzelliğe sahip olan kalem etek modelleri özellikle sadeliğin şıklığını yaşamak isteyen bayanlar tarafından ilgi çekecek. Leopar desenli kalem etekler, çiçek desenli kalem etekler ve kare desenli kalem etekler ise her bayan tarafından tercih edilecek.

2016 en güzel kalem etek modellerinin fiyatları ise her bütçeye hitap edecek. 49 liradan başlayan fiyatlara sahip olacak olan kalem etek modelleri kalite ve markasına göre 139 liraya kadar çıkacak.

2016 En Güzel Mini Etek Modelleri

Mini etekler her sezon olduğu gibi 2016 yılında da çok tercih edilecek. Pileli ve simetrik kesimlere sahip olacak olan mini etek modelleri özellikle genç kızlar tarafından her yerde tercih edilebilecek. Uygun fiyatlı olan mini etek modelleri aynı zamanda her kombine ayak uydurduğu için de çok tercih ediliyor.

2016 en güzel mini etek modellerinin fiyatları ise sadece 49 lira ile 119 lira arasında değişiklik gösterecek. Tüm dikkatleri üzerinize çekmek isteyen bayanlara önereceğimiz bu mini etekleri isterseniz bir babet, spor ayakkabı veya yüksek topuklu bir ayakkabı ile kombin ederek giyebilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir