Moda

Yüksek Bel Pantolonların Kombin Tarzı Nasıl Olmalıdır?

  | 

Yüksek Bel Pantolonların Kombin Tarzı Nasıl Olmalıdır?

Yüksek bel pantolonlarda kombin yapmak; pantolonun daha güzel durmasına neden olacaktır. Özellikle; yüksek bel pantolonlar ispanyol paça ve bol olarak düşünülmüş. Ancak boru paça olanlarda var. Yüksel bel pantolonların ispanyol paçalı olanlarında genellikle kombin yaparken üste oturan hatta beli açık bluzlar tercih edilmesi stil olarak çok daha yakışıyor. Çünkü bel bölgesinde yüksekliğin olması eğer bol giyerseniz hem kapanıyor hem de pantolonun gösterişini engelliyor.

Desenli yüksek bel pantolanların üzerine tabi ki tek renk bluz ya da tişörtler tercih etmeniz uygun olacaktır. Bazı durumlarda desenli olanların üzerine; dantelli mini ve kendi renginde desenli bluzlar tercih etmeniz mümkün olacaktır. Eğer üzerine askıl bir body ile giyerseniz bir yelek ile bu şıklığı tamamalamanız oldukça fazla hava verecektir.

desenli-trend-yuksek-bel-pantolon-modelleri

Yüksek bel kumaş pantolanlarda düz renk tercih ederseniz üzerine kapitone desenli bir bluz ya da yine şifon bir bluz ile tamamlanız hoş durmasını sağlayacaktır. Kumaş yüksek bel pantolanlarda; beli kapatan bir bluz çok uzun olmamak kaydıyla güzel duracaktır. Özellikle pantolonun belinin görünmesini istiyorsanız bluzu biraz fırfırlı seçebilir ve bele oturan bir şekilde olanlarını kullanabilirsiniz. Pantolonun klasik ya da desenli olması ayakkabının seçimini de etkileyecektir. Desenli yüksek bel pantolonlar daha spor gözüktüğü için bir babetle tamamlamanız mümkün olabilir. Ancak klasik bir kumaş yüksek bel tercih ederseniz mutlaka ince topuklu yüksek ökçeli bir ayakkabı ile tamamlamanız yerinde bir karar olacaktır.

yuksek-bel-modern-bayan-kot-pantolon-modeli

Yüksek bel kot tipi pantolonlar ise; hem uzun hem de mini bluzlarla giyilebilir. Boru paça olması nedeni ile her iki şekilde taşınmakta hoş duracaktır. Yine ayakkabı olarak bütün topuklar altına uygun olacaktır.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir