Moda

2016 Yüksek Bel Pantolon Modelleri

  | 

Uzun zamanlardan beri moda olan ve her sezon farklı renk seçeneklerini sizlere sunan düşük bel pantolonlar yeni sezonda yavaş yavaş dolapların en altlarına doğru yol alıyorlar. Düşük bel pantolonlar moda olduğundan beri bayanlar arasında simit olarak bilinen bel bölgesinde yağlanmalar oldukça arttı. Bu duruma artık dur demek isteyen modacılar 2016 pantolon modelleri arasında yüksek bel tasarımlar için geniş bir yer ayırmış.

Yüksek bel pantolonlar hem yaz hem de kış sezonu için rahatlıkla kullanabileceğiniz ve kolay bir şekilde kombin oluşturacağınız kıyafetlerdir. Göbek hizasına kadar olan yüksek bel pantolonlarda hem kumaş hem de kot malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede bayanlar her alan için yüksek bel pantolonları tercih edebilme imkânına sahip olabilecekler.

Düşük bel pantolonlardan sıkılan ve artık farklı modellerde pantolon arayan, özellikle gençler yüksek bel pantolonlara karşı yoğun bir ilgi gösteriyorlar. Bu pantolonlar yeni sezonda moda olan göbek üzeri bluz veya tişörtlerle kullanıldığında dengeli bir uyum oluşturmaktadırlar.

Yüksek bel kot pantolonlarda isteyenler için yırtık tasarımlar, isteyenler için taşlanmış tasarımlar da bulunuyor. Bu tarz pantolonlarda eğer dar paça tasarımları kullanmak isterseniz vücudunuzu saran bir model seçmelisiniz. Dar bir yüksek bel pantolon ve kısa bir bluz kombini sizi hem havalı hem de seksi bir görünüme kavuşturacaktır.

Yüksek bel pantolonları yaz ayları için kullanacaksanız yüksek topuklu sandaletler bu kombine en çok yakışan aksesuar olacaktır. Düz bir ayakkabı kullanmak isterseniz de sezonun modası olan erkek tipi rugan ayakkabıları veya dolgu topuklu spor-klasik ayakkabıları kullanabilirsiniz.

Yüksek bel pantolon modelleri 2016 yaz-kış sezonunda en çok dikkat çeken tasarımlar arasında yerini alıyor. Sadece dar paça değil, İspanyol paça yüksek bel pantolonlar da bayanların yakın ilgisine maruz kalıyor. 80’li yılların modası olan İspanyol paça tasarımları yüksek bel pantolonlarla tekrar hayat buluyor.

Özellikle yaz ayları için yüksek bel pantolon kullanarak yapmış olduğunuz her kombini yüksek topuklu sandalet ve hasır bir şapka yardımı ile tamamlayarak kısa sürede şık bir uyum yakalayabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir