Cilt Bakımı

Sinoz Leke Kremi Nedir, Nasıl Kullanılır?

  | 

Cildinizin sağlıklı olmasını istiyorsanız, ilk olarak lekesiz olmasına dikkat etmeniz gerekir. Pürüzsüz ve lekesiz bir cilde sahip olmanızı engelleyen akne veya sivilceler, ne kadar geçseler bile izleri genellikle kalır. Bilhassa ergenlik döneminde karşılaşılan bu cilt sorunları belirli bir süre sonra geçer, ancak bıraktıkları izler canınızı sıkmaya yeter. Akne ve sivilce lekelerinin meydana gelmesindeki en önemli neden, onları sıkmaktır. Sivilceleri sıkmak, deri altında bulunan hücrelerin de zarar görmesine yol açar ve sonuç olarak hem sivilcenin geç iyileşmesine, hem de lekelerin kalmasına neden olur.

Sinoz Cilt Bakım Ürünleri, Sinoz Krem Nedir, Sinoz Krem Nasıl Kullanılır, Sinoz Cilt Bakım Ürünleri Nereden Temin Edilir?

Şayet aşırı sivilceli bir cildiniz varsa, ilk olarak doktora başvurmalı ve gerekli tedavinin yapılmasını sağlamalısınız. Hormonların ergenlik çağında bir takım değişikliklere uğraması nedeniyle oluşan akne ve sivilceler, bazı durumlarda beslenme bozukluğu nedeniyle de oluşabilir. Bilhassa fazla yağlı gıdalarla beslenme, akne ve sivilce oluşumunun en önemli nedenleri arasındadır. Fıstık, fındık, kızartma, yağlı cipsler, kuruyemiş veya gevrekler bu tür cilt sorunlarının oluşmasına yol açar. Şayet cildiniz yağlıysa ve sivilcelerle başınız dertteyse, kesinlikle az yağlı gıdalar tüketmeye özen göstermeniz gerekir.

Sinoz Cilt Bakım Ürünleri, Sinoz Krem Nedir?

Özellikle doğal bir içeriğe sahip olduğu için kadınlar tarafından tercih edilen sinoz krem, birbirinden farklı ürünlerden oluşur. Bu ürünler arasında en önemlileri; mavi anemon çiçeği kremi, yüz bakım kremi, cilt kremi, göz çevresi kremi ve yüz bakım jelidir. Bunların dışında birçok ürünü daha bulunan sinoz krem, bilhassa son yıllarda kadınların dikkatini çekmiş ve olumlu etkileriyle beğeni kazanmıştır.

Sinoz mavi anemon çiçeği kremi, bayanların kozmetik ürünler arasında sıklıkla tercih ettiği ve olumlu sonuçlar elde ettiği bir kremdir. Kremin içeriğinde bulunan etken maddeler ise şunlardır;

  • Kollajen
  • Kinetin
  • Pantenol
  • C vitamini
  • Aloe vera

Yukarıda saydıklarımızın yanı sıra, doğal bitki ve bir takım faydalı maddeler de mevcuttur. Kullanımı son derece pratik olan sinoz anemon çiçeği kremi, temizlenmiş ve makyajsız cilde parmak uçları ile yedirilerek uygulanır (ince bir tabaka olsun). Sabah-akşam, günde 2 kez bu şekilde kullanabilirsiniz.

Sinoz Krem Nasıl Kullanılır?

Sinoz Göz Kremi: Günde 2 kez göz çevresine yedirilerek uygulanır. Olumlu etkilerini görmek için düzenli olarak kullanılmalıdır.

Sinoz Cilt Kremi: Sabah-akşam (günde 2 kez), etkilenmiş bölgeye ince bir tabaka halinde uygulanır. Sinoz cilt kremi kullanmadan önce cildin iyice temizlenmesi ve durulanması önerilir.

Sinoz Yüz Bakım Kremi: Göz ve cilt kreminde olduğu gibi, öncelikle kremi uygulayacağınız bölgeyi temizleyin. Daha sonra uygun miktarda krem sürerek parmak uçlarıyla yedirin. Sinoz yüz bakım kremini de günde 2 kez (sabah, akşam) kullanabilirsiniz.

Sinoz Yüz Bakım Jeli: Pratik ve kolay kullanım şekli olan sinoz yüz bakım jelini elinize sıkın ve suyla köpürtüp yüzünüzü yıkadıktan sonra durulayın. Şayet yüzünüzde makyaj varsa, kesinlikle makyajı temizledikten sonra kullanın. Sinoz yüz bakım jelini geceleri yatmadan önce 1 kez kullanabilirsiniz.

Sinoz Cilt Bakım Ürünleri Nereden Temin Edilir?

Bu kremin en uygun fiyatlı ve kampanyalı satıldığı iller; Giresun, Ankara, Trabzon, Gaziantep, Şanlıurfa, İstanbul ve Kastamonu’dur. Bunların dışında birçok ilimizde de kolayca bulabilirsiniz. Sinoz cilt bakım ürünleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için uzman bir cilt doktoruna danışabilirsiniz. Bu kremin bilinen bir yan etkisi yoktur, ancak cildinizin alerjik reaksiyon gösterebileceği ihtimalini düşünerek kullanmadan önce yine cilt doktoruna başvurmanızı öneririz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir