Ayakkabı

Örümcek ağı sandaletler

  | 

Örümcek Ağı Sandaletler ile daha tarz sandaletler ayakkabı sektöründe mevcut müşteri kitlesini memnun etmeyi amaçlayan ayakkabı firmaları yeni üretimler için çalışmakta ve hızlarını artırarak devam etmekteler. Bu durumda da sürekli yeni modeller ve farklı tasarımlar biz müşterilere sunularak memnuniyet derecemiz ölçülmekte.

 

 

Beğenilmeyen ürünler kaldırılmakta ya da tarz değiştirerek tekrar bizlere sunulmaktalar. Sandaletler de bu yaz modasına göz attığımızda hem yarı kapalı hem açık sandaletleri görmekteyiz. Ayrıca topuklu ve topuksuz sandalet modellerinin ikisi birden modacılar tarafından bu yaz önerileri arasında gösterilmekte.

örümcek ağı sandalet

Ayakkabı dünyasının hızlı ve şaşırtıcı derecede değişim gösterdiği 2015 yaz modası bir hayli eğlenceli modelleri de bünyesinde barındırmakta. Bayanlar tarafından rağbet gören ve sıklıkla kullanılan modellerden birisi de, örümcek ağı gibi bantların çaprazlama ya da karma şekilde bir araya gelmesi ile oluşan topuklu sandaletler. Bu sandaletler hem yaz ayları için ferah bir tercih olmakta hem de görsel olarak iddialı göründüğü için şıklığına önem veren bayanların gözdesi haline gelmekteler.
örümcek ağı sandalet

Her tarzda bayanın tercih edebileceği bir ayakkabı modeli olan bu sandaletleri iş hayatınızda tercih edebileceğiniz gibi, spor şıklığınızı da örümcek ağı sandaletleriniz ile tamamlayabilirsiniz. Özel davetlerde, yemeklerde ve düğünlerde sade elbiseler tercih ederseniz, görselliği ile dikkat çeken örümcek ağı sandaletler ile kombinleyerek çok hoş görünebilirsiniz.

Örümcek ağı sandaletler1

Ayak bileği yapısı ince olan ve ayak kalıbı faza büyük olmayan bayanlarda örümcek ağı modeli daha hoş durmakta ve genelde platform modelleri de olduğu için ayakları fazla yormamaktadır. Modacılar şerit bantlı ayakkabılardan neredeyse en çok tercih edilenlerinin örümcek ağı şeklinde geçişler ile oluşturulan modeller olduğunu belirtmektedir. Genelde örümcek ağı şeklinde tasarlanmış ayakkabı modelleri açık formda olduğu için çorapsız giyilmesi tercih edilmektedir.

 

Bileğe kadar devam eden şeritlerden dolayı da arka kısmında bulunan fermuarlar ile giyilip çıkarılmaktadır. Şerit bantlar esnediği için örümcek ağı modelindeki ayakkabılar ayakları sıkmamakta ve rahat bir kullanım sağlamaktadır. Eğer iddialı kombinleri ve gösterişli parçaları seven bayanlardan isenız siz de dolabınızda en azından bir çift de olsa örümcek ağı modelindeki sandaletlerden bulundurmalısınız. Bu sayede duruşunuzu tamamlamış olacaksınız.

1 Yorum

  1. Burakm

    25 Şubat 2017 at 19:47

    Siyah renkli hafif topuklu sandleti nerden bukabiliriz?

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir