Moda

Önü Kısa Arkası Uzun Abiyeler 2015

  | 

Özel gün ve davetlerin vazgeçilmezi olan abiyeler birbirinden güzel modelleri ile giyim mağazalarında ve moda evlerinde yer almaya başlarken, bizde bu yazımızda önü kısa arkası uzun abiye elbise modellerini sizlere tanıtmak istiyoruz.Son moda önü arkası uzun abiye modelleri nelerdir? 2016 yılının yaz aylarında katılacağınız tüm davetlerde güzelliğiniz ile boy göstermek için tercih edebileceğiniz önü kısa arkası uzun abiyeler oldukça da uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor olacak. Bu senenin modası olan ve özellikle de genç kızlar tarafından tercih edilen önü kısa arkası uzun abiyeler, yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile kombin edilerek tercih edilebilecek.

2016 Taşlı Önü Kısa Arkası Uzun Abiyeler

Şık, dikkat çekici ve modern abiyeler arasında ilk sırada taşlar ile süslenerek hazırlanan önü kısa arkası uzun abiyeler yer alacak. Abiye almak isteyen bayanların ilgi gösterecekleri ve parlak taşlar ile süslenecek olan önü kısa arkası uzun abiyeler tüm dikkatleri bir anda üzerinize çekmeye yetecek. Kırmızı halı da son olarak ünlülerinde tercih ettikleri bu abiyeler kısa süre içerisinde Türkiye’de de moda dünyasında yankı uyandırıp markaların yeni sezon koleksiyonlarına girmeyi başardı.

2016 taş işlemeli önü kısa arkası uzun abiye elbise modellerinin fiyatları ise oldukça dikkat çekici. Bu güzel ve dikkat çekici abiyelerin fiyatları sadece 99 liradan başlayacak ve her keseye hitap edecek.

2016 Dantelli Önü Kısa Arkası Uzun Abiyeler

Dantel işlemelere sahip olan önü kısa arkası uzun abiye elbise modelleri bu senenin yeni trendleri arasında yer alacak. Dantel işlemelerini hemen hemen tüm elbise, abiye, ayakkabı ve aksesuarlarda göreceğimiz gibi önü kısa arkası uzun abiyelerde de göreceğiz.

Dantelli önü kısa arkası uzun abiye elbiselerin fiyatları dantel işlemelerin işçiliğine göre fiyat değişikliğine sahip olacak. Bu abiyeler 149 liradan başlayan fiyatlara sahip olacak.

1 Yorum

  1. melike

    25 Kasım 2015 at 22:20

    çok beğendim. Devamının gelmesini istiyorum

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir