Moda

En Güzel Abiye Modelleri 2016

  | 

Her bayan tarafından özel günlerde, organizasyonlarda ve partilerde tercih edilen kıyafetler arasında abiyeler ilk sırada yer alıyor desek itiraz eden olmaz herhalde. Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte birbirinden güzel abiye elbise modelleri mağaza vitrinlerinde yer almaya başlar iken bizde 2016 yılının en güzel ve en şık abiye modellerini tanıtmak istiyoruz. Birbirinden güzel ve dikkat çekici abiye elbise modelleri sizinde katılacağınız her özel günde sizi en iyi şekilde temsil edecektir. 2016 en güzel abiye elbise modelleri arasında sizlere balık abiye modelleri ve önü kısa arkası uzun abiye modellerini tanıtacağız.

2016 En Güzel Balık Abiye Modelleri

Tüm vücudu saran ve bayanların vücut hatları ile dikkat çekmesini sağlayacak olan balık abiyeler tam ve yarım çeşitleri ile göz alacak. İki balık abiye elbise modeli de dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak iken birbirinden güzel renkler, işlemeler ve süslemeler ile sizlere sunulacak. Tercih edilecek olan abiyeler arasında 2015 trendlerinde yer alan dantel işlemeli ve taş süslemeli abiyelere sizde göz atarak tercih edebilirsiniz.

2015 en güzel ve en rahat balık abiye modellerinin fiyatları ise 99 liradan başlayan fiyatlara sahip olacak.

2016 En Güzel Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Önü kısa arkası uzun abiye elbise modelleri özellikle genç kızların en çok tercih edecekleri abiyeler arasında yer alacak. En sade halleri ile bile çok fazla dikkat çeken ve göz alıcı görünüme sahip olan önü kısa arkası uzun abiye elbiseler yüksek topuklu ayakkabılar ile kombin edilerek doğru bir kombin sergilenecek.

En güzel önü kısa arkası uzun abiye elbise modelleri arasında yine balık modellerde olduğu gibi dantel işlemelere sahip ve taş süslemeler ile hazırlanan önü kısa arkası uzun abiye elbiseler tercih edilecek. Bu abiyeler kalitesine göre 150 lira ile 900 lira fiyatlara sahip olacak.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir