Ayakkabı

DeFacto Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri 2016

  | 

DeFacto Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri 2016

Ülkemizde ve dünya üzerinde ürünleri ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alan DeFacto, binlerce mağazası ile sıcak yaz günlerinde modayı ayağınıza getirecek diye umuyoruz. 2016 yılında kıyafetler ve aksesuarlar kadar ayakkabılarına da dikkat edecek olan bayanlar için DeFacto mağazalarında yer alacak olan birbirinden güzel ayakkabılar size de hitap edecek gibi görünüyor. 2016 DeFacto bayan ayakkabı modelleri arasında hem yaz aylarında hem de kış aylarında tercih edebileceğiniz spor ayakkabı modelleri, hem günlük hayatta hem de özel gün ve organizasyonlarda tercih edilecek olan yüksek topuklu ayakkabı modelleri yer alacak. Hemen modellerimizi detaylı olarak inceleyelim.

2016 DeFacto Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Genellikle gün içerisinde rahat ve ferah bir şekilde gezmek isteyen bayanların tercih edecekleri spor ayakkabı modelleri aynı zamanda ayak sağlığı için de önem arz etmekte. Yaz sıcaklarında en çok etkilenen vücut bölümü ayaklar olur iken sıcaklardan ve terlemeden dolayı pek çok ayak sağlığı sorunu meydana gelmekte. Bu gibi sorunları yaşamamak adına 2015 bayan spor ayakkabı modellerine DeFacto mağazalarından sahip olabilirsiniz.

DeFacto 2016 bayan spor ayakkabı modelleri pek çok farklı renge sahip olacak iken özellikle desenler ile süslenecek olan çeşitleri de göz alacak. çiçek desenleri ve dantel süslemeleri DeFacto 2016 bayan spor ayakkabılar arasında en popüler olanlar olacak.

2016 DeFacto Bayan Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Her ortamda, her kombinde tercih edebileceğiniz yüksek topuklu ayakkabılar DeFacto mağazalarında 59 liradan başlayan uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor.

Taş işlemeli, zımba işlemeli ve pullar ile süslenerek sunulan DeFacto yüksek topuklu ayakkabı modelleri şıklığınıza şıklık katacak. Gerek elbiseler ile gerekse de pantolonlar ve etekler ile kombin edebileceğiniz bu ayakkabıların fiyatları ise 59 liradan başlayacak.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir