Ayakkabı

2016 Babet Modelleri

  | 

Babetler hem genç kızlar için hem de yetişkin bayanlar için vazgeçilmez ayakkabılar arasında yer almakta. Özellikle yaz aylarında çok fazla tercih edilen babetler her kombine ayak uydurur iken güzel ve çekici olması ile birlikte uygun fiyatlara sahip olması ile de çok tercih edilmekte. Babet almak isteyen genç kızlar için en çok tercih edilen ayakkabılar arasında ise bu sene çiçek desenli babetler ve taş desenli babetler olacak. Her iki babet modeli de birbirinden güzel görünümleri ile sizlere sunulur iken ortalama 69 liradan başlayan fiyatlara sahi olacak.

Ülkemizde hemen hemen tüm ayakkabı markalarında yer alacak olan babetler arasında yer alan çiçek desenli babet modelleri özellikle günlük hayatta tercih edilecek. Uzun veya mini elbiseleriniz ile, pantolonlarınız ile veya etekleriniz ile kombin edebileceğiniz çiçek desenli babetler cıvıl cıvıl görünmenizi sağlayacak. Etrafınıza pozitif enerji saçmanızı sağlayacak olan çiçek desenli babet modelleri 2016 yaz modasının da en çok tercih edilecek olan babetleri arasında yer alacak.

Çiçek desenli babet modelleri arasında düz taban modeller olacağı gibi gizli topuk sahibi çiçek desenli babetlerde yer alacak. Kendi tarzınıza göre seçeceğiniz bu babetler sizin de dikkatinizi çekeceğine eminiz.

Yaz sıcaklarında hem ayaklarınızın sağlığı için hem de güzel görünmesi için taş işlemeli babetleri tercih edebilirsiniz. Taş işlemelere sahip olacak olan babetler sadece günlük hayatta değil özel gün ve gecelerde de çok tercih edilecek. Taşların parlak görüntüsü ile büyüleyeceğiniz bu babetler yeni sezon koleksiyonlarında göz alıcı olacak. Babetlerin gerek üzerinde gerekse de yan kısımlarında yer alacak olan taş işlemlere ayakkabılara hem modern hem de dikkat çekici özellik katacak. Taş işlemeli babetlerin 2015 yılında ortalama fiyatları 79 liradan başlayacak.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir