Moda

Zara Abiye Elbise Modelleri 2015

  | 

Ülkemizin en kaliteli giyim markası olarak dikkat çeken ve dünyaca ünlü markalar arasında da adı geçen Zara 2015 yaz katalogu ile giyim sektöründe ne kadar kaliteli ve modern abiye var ise bize sunuyor. Özellikle sıcak havaların gelmesi ile birlikte ülkemizde bol miktarda düğün, nişan ve partiler düzenlenir iken katılacağınız bu alanlara Zara 2015 abiye elbise modelleri ile damga vurabileceksiniz. Şık, trend, gösterişli ve sade abiyelerin yer alacağı katalogda bizim dikkatimizi çeken abiye elbiseler ise balık modelleri ve önü kısa arkası uzun abiye modelleri oluyor. Hemen bu modelleri sizlere tanıtalım ve fiyatları hakkında bilgi verelim.

2015 Zara Balık Abiye Modelleri

Hem tam balık hem de yarım balık çeşitleri ile Zara mağazalarında yer alan balık abiye elbise modelleri özellikle ince ve fit vücuda sahip olan genç bayanlar tarafından büyük dikkat çekiyor. Birbirinden güzel renkler, işlemeler ve süslemelere sahip olacak olan balık abiye elbise modelleri uygun fiyatları ile de genç kızları üzmüyor ve tercih edilmesini sağlıyor.

Zara 2015 balık abiye elbise modellerinin üzerinde yer alan taş işlemeler ise büyük beğeni kazanıyor. Hem modern hem de etkileyici bir görünüme kavuşmak isteyen bayanların iştahını kabartan bu abiyelerin ortalama fiyatları ise 80 lira ile 499 lira arasında değişecek.

2015 Zara Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Son dönemlerin en gözde ve en çok tercih edilen abiyeleri arasında yer alacak olan önü kısa arkası uzun abiye elbise modelleri Zara 2015 Yaz katalogundada yer alıyor. Güzel ve dikkat çekici renkleri ile göz alıcı görünecek olan bu abiyeler iddialı hanımları bekliyor.

2015 Zara önü kısa arkası uzun abiye elbiselerin fiyatları ise diğer abiyelere göre biraz yüksek. Bu abiye elbiselerin fiyatları 399 liradan başlayacak.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir