Moda

Yüksek Bel Etek Modelleri

  | 

Yaz aylarının en çok tercih edilen giyim parçalarından biri de etek modelleridir. Etek modelleri trend kombinler hazırlamak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında boy göstermektedir. Eğer sizler de modaya ayak uydurmak isteyenlerdenseniz sizlere önereceğimiz tüyoları göz önünde bulundurarak kusursuz kombinler hazırlayabilirsiniz.

Yüksek Bel Etek Modelleri İle Salaş Şıklık

Yüksek bel etek modelleri ile salaş şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz dökümlü tişört modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer eteğiniz desenli yapıya ev sahipliği yapıyor ise tek renge sahip tişört modellerini kullanmalısınız. Salaş şıklığın vazgeçilmez parçalarından biri de Oxford tarzı ayakkabı modelleridir. Modern görünümünün yanı sıra farklılığın ön plana çıkmasına imkân tanıyan yüksek bel etek modelleri özellikle ince belli bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Uzun Yüksek Bel Etek Modelleri İle Kombinler

Uzun yüksek bel etek modellerini asimetrik kesime sahip bluzlar ile kombin edebilirsiniz. Günlük kullanım için ideal olan uzun yüksek bel etek modelleri aynı zaman da vücut formunuzun kusursuz görünmesine imkân tanımaktadır. Uzun yüksek bel etek modelleri ile hazırlayacağınız kombinleri düz babetler ile destekleyebilirsiniz.

Diz Altı Etek Modelleri

Otantik tarzın bir numaralı isimleri arasında boy gösteren diz altı etek modelleri trend görünüm yaratmak isteyenlerin ilk tercihidir. Diz altı etek modellerini uzun bluzlar ile kombin edebilirsiniz. Bluzunuzu eteğinizin iç kısmına doğru kıvırabilirsiniz. Bu tarz kombinlerdestiletto ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir