Stil

Yırtık Kot Jean Pantolon Modelleri İle Kombinler

  | 

Yırtık Kot Jean Pantolon Modelleri İle Kombinler

Trend modanın göz bebeği olarak nitelendirilen yırtık kot Jeanlar bu sezon da çok moda oldu. Rahat kullanımının yanı sıra modern duruşa ev sahipliği yapan yırtık kot jean pantolon modelleri ile birbirinden farklı kombinler hazırlayabilirsiniz.

yirtik-kot-pantolon-Yırtık Kot Jean Pantolonlar İle Sokak Modası

Sokak modasında en çok tercih edilen giyim parçalarından biri de yırtık kot jean pantolon modelleridir. Bu tarz pantolon modelleri ile sokak modası yaratmak isteyenlerdenseniz dökümlü gömlek modellerini tercih edebilişiniz. Seçeceğiniz gömleği yırtık kot jeanınızın iç kısmına doğru kıvırabilirsiniz. Kombin planlamanızı deri kemerler ile destekleyebilirsiniz. Yırtık kot Jeanlar ile hazırlayacağınız kombininizi stiletto ayakkabılar ile taçlandırabilir siniz.

Yırtık Kot Jean Pantolonlar İle Maskülen Tarzjean

Yırtık kot jean pantolonlar ile maskülen tarz yaratmak isteyenlerdenseniz uzun blazer ceket, bluz ve Oxford tarzı ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Modanın vazgeçilmezleri arasında boy gösteren maskülen tarz, erkeksi giyim tarzı olarak da nitelendirilmektedir. Bol paçalı pantolonlar ve salaş bluzlar bu tarz kombinlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

 

 

İspanyol-Paça-Yırtık-Pantolon-ModelleriYırtık İspanyol Paça Pantolon

Vücut hatlarınızın orantılı ve kusursuz bir görünüme kavuşmasını isteyenlerdenseniz yırtık İspanyol paça pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Moda dünyasının en çok tercih edilenleri arasında boy gösteren yırtık İspanyol paça pantolon modellerini mini büstiyerler ile kombin edebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde ise yüksek topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir