Dekorasyon

Yeni Evlenecekler İçin Dekorasyon Örnekleri

  | 

Yeni Evlenecekler İçin Dekorasyon Örnekleri

Evlenecekler için bu durumun en güzel yanlarından biri de hiç kuşkusuz kendi zevkinize uygun olacak şekilde döşenecek bir eve sahip olmaktır. Fakat kararsız kalmayı ve tecrübesizliği de hesaba katarsak evlenecek çiftlerin bir heves ile seçtiği seçimleri yanlış olarak yapması muhtemel. Eviniz için alışverişe çıkmadan önce siz de mutlaka bazı noktalara dikkat ederek eşya seçimi yapmalısınız.

duvar-kagidi1

Yeni Ev Dekorasyonları

İster modern ev dekorasyon örnekleri paylaşan dergileri alın, ister internette araştırma yapabilirsiniz ancak evinizi dekore etmeye başlamadan öncelikle muhakkak örnekleri inceleyin. Fotoğraflara bakarken en sevdiklerinizi işaretleyin. Örnekleri incelediğiniz de aslında hepsinin birbirine benzediğini göreceksiniz.

Ev dekorasyonu için özellikle de yeni evlenen çiftlerin evlerinde tercih ettikleri son derece şık ve modern ev konseptinde daha çok renkli ve canlı tonların hakim olduğunu görmekteyiz. Siz de yeni evlenen bir çift iseniz ve evinizi tamamen yeni mobilyalarla donatıyorsanız bu dekorasyon örneklerine kesinlikle göz atın derim.

 

 

guzel-yeni-evleneceklere-dekorasyon-dizaynlari dekorasyon2

Ev dekorasyonu için alışveriş yapacaklar bu tarz seçimler yapmaya çalışın. Şayet zevkleriniz uyuşmuyorsa eşinizle eşya seçerken ortak noktada buluşmak biraz zor olabilir. Bu nedenden evde kendinize hususi alanlar belirleyip bu alanları dilediğiniz bunun gibi dekore etme konusu için anlaşabilirsiniz. Evinizi dekore etmek için ne kadar bütçe ayıracağınızı kararlaştırın. Nedeni ise alışverişe çıktığınızda bütçenizi pratik olarak aşabilirsiniz.

 

 

2015 Ev Dekorasyonu

Hatta evin hangi odasına ne kadar t101222_Untitled-1üketim yapacağınızı da önceden belirlemeye çalışın. Bu size karar verirken de destekçi olacaktır. Renk seçimi son derece önemlidir. Hangi odada hangi rengi kullanacağınızı önceden kararlaştırın. Evinizin duvarlarını boyadıysanız muhakkak eşya seçiminde bunu da göz önünde bulundurarak renk kombinleri yapmaya itina göstermelisiniz.

 

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir