Moda

Yeni Elbise Modelleri 2016

  | 

Elbiseler, her mevsimin en rahat ve en şık modelleri arasında yer almaktadır. 2016 yılında yeni elbise modelleri nelerdir? Birbirinden güzel elbise modelleri her sene olduğu gibi 2016 yılında da mağazaların vitrinlerinde yer almaya başlar iken bizde size bu yazımızda 2016yılının yeni elbise modellerini tanıtmak istiyoruz. Her ortamda tercih edebileceğiniz ve rahat rahat giyeceğiniz elbise modelleri ile katılacağınız her ortamın en güzel bayanı siz olacaksınız. 2016 yeni elbise modelleri arasında ilk olarak dikkat çeken ürünler arasında ise önü kısa arkası uzun elbise modelleri olacak. Bununla birlikte bir diğer popüler olacak elbise modeli ise asimetrik mini elbise modelleri olacak.

2016 Yeni Önü Kısa Elbise Modelleri

Önü kısa arkası uzun elbise modelleri sadece özel günlerde değil günlük hayatta da çok tercih edilecek. Oldukça iddialı ve güzel modeller olan önü kısa arkası uzun elbiseler güzel görünmeniz ile birlikte tüm dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olacak elbiseler arasında.

2016 önü kısa arkası uzun elbise modelleri uygun fiyatlara tüm mağazaların vitrinlerinde yer alıyor iken uygun fiyatları ile de göz alacak. Bayanların dikkatini çekecek olan bu önü kısa arkası uzun elbise modelleri 49 liradan başlayacak fiyatları ile dikkatleri üzerine çekecek.

2016 Asimetrik Mini Elbise Modelleri

Asimetrik mini elbise modelleri dikkat çekmek isteyen genç kızların ilgi odağında olacak. Göz alıcı güzellikleri, farklı farklı renkleri ve desenleri ile tüm markaların koleksiyonlarını süsleyecek olan asimetrik mini elbise modelleri her ortamda tercih edilecek.

2016 asimetrik mini elbise modellerinin fiyatları diğer elbise modellerine göre biraz daha yüksek rakamlara sahip olacak. 69 liradan başlayacak olan fiyatları ile dikkat çekecek olan asimetrik mini elbise modellerini sizde satın alarak giyebilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir