Moda

Yazlık rahat elbiseler 2016

  | 

Sıcak yaz günleri geldi dolabınızdaki elbiseler arasından ne giysem yakıyor, rahat edemiyorum diyorsanız sizler için hazırladığımız 2016 yazlık rahat elbise modellerine göz atmalısınız. Birbirinden güzel ve dikkat çekici bu elbise modelleri ile hem günlük hayatta hem de özel gün ve organizasyonlarda tüm bayanlardan bir adım daha ön planda olabileceksiniz.

 

2016 Yazlık Mini Elbise Modelleri

Hem genç bayanlar hem de yetişkin hanımlar tarafından her sene olduğu gibi 2015 yılının yaz aylarında da en çok tercih edilecek olan modeller arasında mini elbiseler yer alacak. Hem spor ayakkabı ile hem de yüksek topuklu bir ayakkabınız ile kombin edebileceğiniz mini elbise çeşitleri ile de herkese hitap edecek.

 

2016 yazlık mini etek modelleri arasında en popüler modeller ise çiçek desenli ve dantel işlemeli mini elbise modelleri olacak. Her iki model de tüm dikkatleri üzerinize çekmeniz için yardımcı olacak iken uygun fiyatları ile de giyim mağazalarından satın alınabilecek. 2015 yazlık mini elbise modellerinin fiyatları 49 lira gibi uygun rakamlardan başlar iken kalitesine göre 200 liraya kadar çıkabilecek.

2016 Yazlık Boydan Elbise Modelleri

Boydan elbise modelleri sadece yaz aylarında değil kış aylarında da en rahat ve güzel elbise modelleri arasında yer alıyor. Bu bağlamda yazlık boydan elbiseler şifon kumaşları ile dikkat çekecek ve sizlere sunulacak. 2015 şifon elbise modelleri de çapraz askılı ve ince askılı olarak sizlere sunulacak iken cıvıl cıvıl elbiseler ile sizlere sunulacak.

 

2016 boydan elbise modelleri arasında bu sene en çok tercih edilecek olan kıyafet ise taşlar ile süslenerek sizlere sunulacak kıyafetler olacak. Taş işlemeli boydan elbise modelleri gerek gün içerisinde gezerken gerekse de özel günlerde katılacağınız davetlerde en güzel olmanıza yardımcı olacak. 2015 yazlık boydan elbise modellerinin fiyatları ise 89 lira ile 399 lira arasında rakamlara sahip olacak.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir