Astroloji

Yay Burcu

  | 

Yay Burcunun Özellikleri

Burçlar skalasının en eğlenceli ve en komik burcu yay burcudur. Bir yay burcu insanıyla hayat geçirmek çok keyifli ve çok kolaydır.  Sadece gülüp eğlenirsiniz. Mizah duyguları çok gelişmiştir.

Sizden de sadece onu eğlendirmenizi ve espri yaptığında gülmenizi bekler. Bu nasıl mı olacak? Hiç zor değil yay burcu insanları gerçekten komik insanlardır. Peki, bir ortamda yay burcu erkeği veya yay burcu kadınıyla tanışmak istiyorsunuz. Ne yapmanız lazım? Çok zorlanmazsınız, çünkü yay burcu insanları tüm dünyaya ve tüm dünya insanlarına açık olduklarından yanlarına gidip “merhaba” demeniz yeterlidir. Derhal sizinle konuşmaya başlayacaklardır. Ama bunun hemen flörtüz bir konuşma olduğunu zannetmeyin. Çünkü yay burcu insanı çok arkadaş canlısıdır. Yaptığı her sohbet aşkla ve sevgiyle ilgili değildir. Sizden gerçekten hoşlanmış olabilir, arkadaş listesine sizi de eklemeyi düşünüyor olabilir. Dolayısıyla onun ilgisini çekmek istiyorsanız daha fazla hoşunuza gittiğini düşündüğünüz özellikleri ön plana çıkartın.

Yay burcu

yay burcu,yay burcu özellikleri,yay burcu kadını,yay burcu erkeği,yay burcu 2016,yay burcu günlük,

Peki, Yay Burcu İnsanının Hoşuna Gidecek Özellikler Nelerdir?

Birincisi mantığı ve aklı her zaman ön planda tutar. İkincisi gelişmiş bir mizah anlayışı yay burcu için çok şey demektir. Üçüncü olarak resmi kıyafetleri ve resmi toplantıları resmi yerleri ve mesafeli insanları sevmez. Eğer böyle biriyseniz biraz daha rahat giyinmeye, rahat konuşmaya ve şen kahkahalar atmaya başlasanız iyi olur.

Yay Burcu Erkeği ya da Kadınıyla Çıkmaya Başlarsanız Ne Olur?

Birincisi onun o daldan bu dala koşan, sürekli iş ve yer değiştiren hatta eş değiştiren tavrına alışmaya çalışmalısınız. Yay burcu erkeğiniz ya da kadınınız sürekli olarak değişkenlik peşinde koştuğu için, değişik insanlarla tanışmak istediği için sizi biraz kıskandırabilir. Eğer siz dizginleri çok geniş tutarsanız aldatabileceğiniz bilirse onun için artık aldatmanın cazibesi kalmayacaktır. Dolayısıyla yay burcu erkeğini ya da yay burcu kadınını eve bağlamanın yolu onu hiç kıskanmadığınızı göstermektir. Yay eğer her şeyi yapabileceğini bilirse yani o çok önemsediği ve dağın tepesine yerleştirdiği özgürlük anlayışına zarar gelmeyeceğiniz bilirse o zaman sizi aldatmayacaktır. Zaten dürüst insanlardır. Kolay kolay yalan söyleyemezler. Yanlışlıkla söyledi diyelim zaten bağıra çağıra kendisi itiraf eder hatalarını ve yalanlarını. Dolayısıyla da bu anlamda korkmanıza gerek yok.  Bu da günümüz koşullarında çok önemli bir meziyettir.

Yay Burcunun İlgisini Çekmek

Yay burcu erkeği ya da kadının aklını meşgul etmeniz çok kolay değildir. Her zaman yeniliklere açık olun. Bol bol okuyun, kültürel aktivitelerinizi arttırın. Boş konuşmaları hiç sevmez artı hayvan sevgisi çok gelişmiştir eğer küçük bir köpeğiniz ya da atınız varsa mutlaka yay burcunun ilgisini çekecektir. Yay burcu kadını ya da erkeği evcil hayvanları aşırı derecede sevmektedir. Politikayı çok sever, nedeni ise dünyaya adil bir düzenin yön vermesini istemektedirler.

Yay Burcuna Karşı Davranış Biçiminiz nasıl olmalıdır

Yay burcu kadını ya da erkeğine yalan söylediğiniz zaman size olan saygısını kaybedecektir. Hele ki söylediğiniz yalanı devam ettirirseniz ve bu yalanın farkında ise bir daha yay burcu ile karşı karşıya gelmek istemeyeceğiniz davranışlara maruz kalabilirsiniz. Zaten sürekli dışarıda olan gözleri bu fırsatı da aradığından siz onun beklediği gibi birisi çıkmadığınız için size yol verecektir.Yay burcu

Yay Burcu Eskilerden Bahsetmeyi Sever

Yay burcu kadını ya da erkeği mutlaka eski sevgililerinden bahsetmeyi sever. Akrep, boğa veya yengeç insanıysanız bunu gözünüzde büyütmeyin. Yay burcu insanı kafasından geçeni direkt olarak yayına verdiği için altında başka manalar aramayın. Yay burcu insanına kesinlikle dağınık olduğunu söylemeyin. Çünkü yay burçlarının evi o an taşınmış ya da biraz sonra taşınacak gibi dağınık olur. Dolayısıyla yay burcundan bir düzen beklemeniz onun için çok kısıtlayıcı olacaktır. Artı olarak kıskanç bir karakterseniz çok yanlış yerdesiniz. Çünkü yay erkekleri ve yay kadınları özgürlüklerine düşkün oldukları için kıskanılmaya da asla katlanılamazlar. Peki, onlar kıskanç mıdır? Yay burcu insanından hiç öyle bir kıskançlık beklemeyin. Zaten konuşmayı sever, saklayacak hiçbir şeyi yoktur, art niyetli tipler değildir. Yapmanız gereken onu anlamaya çalışın. Yay burcu insanıyla plan yaparken açık hava aktivitelerini tercih etmelisiniz.

Yay burcu kadını ya da yay burcu erkeği sizi üzgün görürse keyfinizi yerine getirmek için elinden geleni yapacağı için mutlaka yay burcu erkeği ya da kadınından kendinize bir dost edinmelisiniz.

                    Geçmeyen Baş Ağrısı yazımızı okumadan geçmeyin..

1 Yorum

  1. Serranur

    19 Nisan 2018 at 00:25

    Yay ve koç burcunu okudum ve tüm açıklığıyla anlatmışsınız.Klasik bir burç yorumu okutmadığınız için teşekkürle.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir