Alışveriş Rehberi

Ucuz ve şık giyinmenin yolları

  | 

Şık ve güzel görünmek için çuvalla para harcamanıza gerek yok, şık ve zarif görünmek için doğru zaman da  doğru kombinlere el atmak lazım. İndirimleri , kampanyaları izleyerek ve takip ederek ucuz ve şık bir kombin elde edebilirsiniz peki nasıl bir yol izlemeniz gerek.

 

1- İlk önce gardrop kontrolu:  İlk önce dolabınıza bir göz atın neler var neler yok iyice bir göz gezdirmek gerek, sonrasında örneğin kırmızı bir pantolonunuz var fakat ona uygun bir bluz yada tshirt yok ise bunu not alıp alışverişte ilk önce buna öncelik tanıyabilirsiniz, gereksiz harcamalardan ise ihtiyacınız olanı alabilirsiniz.

 

2- İndirimleri takip et:  Birçok mağazanın , firmanın indirim günleri oluyor bunları takip etmelisiniz. Ayrıca Alışveriş merkezlerinin anında indirimleri de oluyor buralardan hem size hemde kombinlerinize uygun parçaları bulup alabilirsiniz, yalnız ucuz diye hem şık olmayan hemde size uygun olmayan ürünleri almamanız gerek.

 

3- Hayal gücünüzü çalıştırın:  Elinizde olan ve giymediğiniz kıyafetlerden farklı kombinler çıkarın, nasıl mı örnek 5 yıllık bir jean dolabınızda durmakta ve giymiyorsunuz bence hemen güzel bir şorta dönüştürebilirsiniz yazın giymek için mükkemmel olabilir ne dersiniz ?

 

4- İnternet : İnternet bulunmaz bir nimet eğer aklınıza bir şey gelmiyorsa yada indirimleri kampanyaları bulamıyorum diyorsanız önünüz de koskoca bir okyanus bütün markaların indirimlerini kampanyalarını takip edebilirsiniz, Yada stil sahibi kadınları takip ederek istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

river-island-2013-bayan-giyim-modelleri

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir