Astroloji

Terazi Burcu

  | 

Cazibenin Burcu Terazi

Terazi burcu Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Elementi ise hava. Sembolü terazidir. Uğurlu sayısı 6, uğurlu günü Cuma, uğurlu taşı zümrüt, çiçeği dalyadır.

Venüs gezegeni güzelliği, cazibeyi, zarafeti, lüksü, sanatı temsil eder. Terazi burcu insanı da Venüs’ ün tüm özelliklerine sahiptir. Terazi burcu tüm burçlar arasında en kibar, en cazibeli, en hoş burçtur.Terazi Burcu

Terazi Burcu ve Uyum

Ortamlarda kibarlığı ve arabuluculuğu ile ortamı sakinleştirir, düzeni sağlar. Neşeli, aktif tavırları ile kendine eğlenceli bir sosyal çevre sağlar. Dışarıdan bakıldığında sessiz sakin olsa da, içlerinde tam tersi hareketli ve eğlencelidir. Çevresinde birçok insan vardır. Takım çalışmasına yatkındır. Ekip ile mükemmel performanslar sergiler. Samimi tavırları ile gittiği yerlere hemen adapte olabilir.

Tam bir sanat, uyum insanıdır. Sanata güzelliğe son derece önem verir. Hayatındaki her şey de bu güzelliği arar. Hayal gücü, yaratıcılığı yüksektir. Güzel sanatlara, müziğe çok önem verir.

Tüm bu yumuşak tavırlarına rağmen tam tersi özellikleri de mevcuttur. Otoriter bir yapısı vardır. Cazibesi zekâsı gücü ile isteğini parmağında oynatabilir. İçinde müthiş bir ego gizlidir. Kişiliğini karakterini yansıtan şeylerden asla vazgeçmez. Zekâsı ile çevresindeki şaşırtabilir. Bunun yanında biraz da huysuz olduğu söylenebilir. Herkes tarafından sevilme, takdir edilme amacı taşır.

Terazi Burcu ve Aşk

Terazi burcu insanı oldukça romantiktir. Doğru kişiyi bulduğunda aşkını sonsuza kadar ona verir. Karşılık beklemeden mutlu etmeye çalışır. Fakat bu çoğu zaman hayal kırıklığına uğramasına neden olur. İlişkisinde her zaman güveni arar. Kendini güvende hissetmek ister. Eşini, sevgilisini sahiplenir ve sadakati çok yüksektir. Aynısını karşısından da bekler. Partnerini her konuda destekler, sorumluluk alır. İlişkisini neşe, heyecan, aşk dolu yaşar. Seksüel açıdan kendisine oldukça güvenir. Doğal bir çekiciliği cazibesi vardır. Fizikse ilişkilerinde partnerinin istekleri ile kendi isteklerinde uyumu bulur. Karşısındakine özel hissettirir. Doğru kişiyi bulduğunda ve kendini güvende hissettiğinde evlilik yoluna gider.Terazi Burcu

Terazi Burcu ve Adalet

Burcun simgesi terazi, burcun en temel özelliğidir. Adalet duygusu çok gelişmiştir. Asla haksızlığa gelemez. Haksızlık yapmaz. Onlardan kötülük göremezsiniz. Mükemmel bir dengeye sahiptir. Herkese adil davranır, adil davranılmasını ister. Bu özellikleri nedeniyle çevresinde çok güvenilir bir insandır. Tabi bu dengeli yönünün yanında, oldukça dengesiz bir yanı da vardır.

Terazi Burcu ve Fizik

Fiziksel açıdan güzellikle donatılmışlardır. Cazibenin bir simgesidir. Terazi burcu kadını çok güzel, terazi burcu erkeği çok yakışıklıdır. Boyları uzun olur, ince bir yapıya sahip değildir fakat mükemmel hatlara sahiptirler, koyu renk saçlı, koyu renk gözlü, beyaz tenlidirler.

Terazi Burcu ve Kariyer

İş hayatında çok başarılı, hırslıdır. Kendi işinin patronu olmak ister. İşini kısa sürede yapmak için didinir, çalışır. Pazarlık yapmada çok başarılıdır. Beyin fırtınası, fikir alışverişi yapar. İnsanlarla ve müşterilerle arası iyidir. Yüksek standartlara sahiptirler. İsteklerinde oldukça katı olsa da cazibesi ile isteklerini yaptırır. Bu özellikleri kariyerinde yüksek başarılar sağlar.

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını, fiziksel açıdan çekici, güzel, zarif ve dikkat çekicidir. Karakter olarak yaşama sevinci yüksek, neşeli, sempatik ve flörtçüdür. Gözleri burunları yüzü son derece orantılıdır. Modaya, bakıma, güzelliğe önem verir. Giyimine bakımına çok önem verir. Fakat onlara ne giyse yakışır. Her zaman bakımlıdır. Maddiyata çok önem verir. Verdiği bu önemin nedeni sahip olduğu bu güzelliği korumak ve fazlasını elde etmek içindir. İsteklerini yerine getirebilmek için maddi olarak güçlü olmak ister. Neşeli ve keyifli bir hayat yaşar. Özgürlüğüne çok düşkündür. Kısıtlamalardan hiç hoşlanmaz. Kendi işinde patron olmak ister ve çok başarılı bir kariyere sahiptir. Ayrıca çok güzel yemek yapar. Sevdiğini insan için her şeyi yapar, fedakârdır.Terazi Burcu

Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeği, fiziksel açıdan çekici bir görünüme sahiptir. Uzun boylu ve orantılı bir fiziğe sahiptir. Küçük burun ve göz yapısı, dolgun dudakları vardır. Kendine has tarzları vardır. Kendi modasını yaratır. Yumuşak kalpli, iyi huylu ve romantik bir karakteri vardır. Partnerini dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Sadık, romantik bir yapısı olsa da flört huyu ilişkisinde sorun yaratabilir. Karşısındaki kadın güzel, bakımlı, çekici olmalı kendisini taşıyabilmelidir.

Terazi Burcu Ünlüler

Terazi burcu ünlüleri; Oscar Wilde, Jimmy Carter, Pavorotti, Brigitte Bardot, Konficyus, Tarkan, Tarık Akan, Rahmi Koç, Mehmet Ağlantuğ, Hülya Avşar, Nurseli İdiz, Neşe Erberk.

Kova Borcu için tıklayınız!!

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir