Moda

Sonbaharda Yeni Hırka Trendleri!

  | 

Sonbaharda Yeni Hırka Trendleri!

Sonbaharın; hafif üşüten etkisiyle artık hırka giymenin zamanı geldi. Birbirinden farklı desen ve modelde hırkalar vitrinlerde ve mağazalarda yerlerini aldı. Özellikle bu sene sonbahar hırka koleksiyonu daha çok uzun , etekleri püsküllü hatta panço tarzında salaş modellerden oluşmaktadır. Oldukça hoş olan; her türlü kıyafetle uyum sağlayacak bu modellerden sizlerde birer ikişer almaya başladınız diye düşünüyorum. Çünkü ne kadar çok kıyafetimiz olsa da nedense; biz hanımlar bir türlü doymayız. Ancak bunda da haklıyız hepsi o kadar güzeller ki!

759x1024xuzun-hirka-indigo-benin-144196-1-759x1024.jpg.pagespeed.ic.thISXw16-z

Desenli uzun hırkalar; oldukça farklı renk ve modellerde ortaya çıkıyor. Bu tarz modelleri özellikle spor giyimi seven bayanların tercih etmesi kaçınılmazdır. Bunların yanında bu sonbaharda hırkalarda asimetrik etekli olanlarda oldukça şık ve farklı bir stili öne çıkarmaktadır. Bu tarz hırkaları etek ve elbiselerle kombinlemek de hoş olacaktır.

Mini ve kısa hırkalar özellikle beli açık giymeyi seven genç kızlara hitap edecek tarz da tasarımlanmış. Bu tarz hırkalar; yüksek bel pantolanların üzerinde kombinlendiğinde çok şık durabiliyor. Bunun yanında kısa ve mini etekler ya da şortlarla tamamlamak mümkün olabiliyor.

Hırka modellerinde; yarasa kollu arka eteği uzun, ön eteği kısa modellerde; özellikle  boru paça pantolanlarla çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Çok fazla rengin hakim olduğu bu sonbaharın hırka modelleri her zevke hitap edecek şekilde tasarımlanmış stilleri barındırmaktadır.

Sonbaharın panço hırka modelleri de kilim desenleri ve farklı stil modelleriyle oldukça göz dolducu olarak karşımıza çıkıyor. Bu modeller salaşlığı ile özgürlüğün ve aykırılığın mesajını da beraberinde getirmektedir. İstediğiniz yeni trend hırkayı her kıyafetinizle kombinleme avantajını sizlerde kullanın.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir