Aksesuar

Sonbaharda Trend Olan Çanta Modelleri

  | 

Sonbaharda Trend Olan Çanta Modelleri

Kadınlar için en önemli aksesuar; hatta olmazsa olmaz tek tutkusu olan çantalar; sonbahar trendi çanta modelleri ile yine kadınları çanta almaya teşvik edecek gibi görünüyor. Kadınlar çanta içinde o kadar çok malzeme taşırlar ki; buna rağmen yine de şikayet etmezler. Tedbirli olmak, bakımlı olmak ve işe yarayan yaramayan bir sürü eşya çantalarında mevcuttur. Bu sonbahar trendi çantalar kadınların biraz rahat etmesi için tasarlanmış
sanki. Özellikle bel çantaları (freebag)  geçen senenin uzantısı olarak yine göz dolduracak şekilde renk ve modelleriyle rahat olmayı sağlayacak şekilde tasarımlanmış. Bel çantaları sayesinde;  günlük hayatın içerisinde yoğun iş temposu yaşayan kadınların yorgunluklarını bir nebze olsun azaltması için sırtlarından yükleri alınacak.

Bu sene çantalarda kıyafetlere uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış modellerde; kumaş çanta olarak dizayn edilmiş ve oldukça göz doldurucu bir etkiye sahipler. Geçen sezonlardan bu yana çok fazla sevilen kova çantalar yine farklı renk ve tasarımları ile dikkat çekecek gibi duruyor.

Modanın hippi esintisinin; yeleklerden sonra çantalarda da bu esintiyi tekrar getirmesini sağlayan, püsküllü çantalar da oldukça tarz ve stil duruyor. Hem rahat hem de salaş olması özgürlüğün değerini bilenler için birer seçim imkanı yaratabilir.

Body çantalar ise, vücuda yapışık şekilde duran çapraz kullanılan rahatlığı ve pratikliği seven kadınlara göre tasarımlanmış trend sonbahar modelleri arasındadır.

Kutu çanta modelleri ise, gece şıklığının eksilmez birer parçası olması açısından oldukça kibar ve hoş duruyor.

Colorblock çantalar; hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılması açısından rengarenk ve kışkırtıcı olarak karşımıza çıkıyor.

Büyük model çantalar ve omuz  çantaları da yine klasik modellerin vazgeçilmezi olmaya bu sonbaharda da  devam edecek.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir