Hobi

Şık ve Zarif Gümüş Takıların Adresi Missageless.com

  | 

Bir kadın girişimci olan Emine Çetin tarafından hayata geçirilen ve kadınlara özel gümüş takıların online satışa sunulduğu Miss Ageless web sitesi açıldı.

Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı ile edindiği akademik bilgileri ailesinde edindiği ticari bilgilerle birleştiren Çetin, 2015 yılında fikir olarak başlayan internet girişimi hayalini, 2016 yılında kurduğu şirket ve oluşturduğu markası ile gerçeğe dönüştürdü ve açtığı web sitesinde gümüş takı ve aksesuar satışı yapılıyor.

Miss Ageless’da satışa sunulacak ürünler, kaliteli üretim yapan takı üreticilerinden günün trendleri takip edilerek özenle seçilmekte. Seçilen tüm ürünlerin önce adları belirleniyor ve sonrasında fotoğraf çekimleri yapılıyor. Üreticilerden alınan gümüş takılar bu şekilde Miss Ageless markalı gümüş takı ve aksesuarlara dönüşüyor.

Gümüş takı sevenler için Miss Ageless harika ve vazgeçemeyecekleri bir adres. Gümüş küpe, gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş bileklik, gümüş halhal, gümüş şahmeran, çanta aksesuarları gibi yüzlerce ürünün satışa sunulduğu web sitesi Missageless.com.tr adresinde her ürün grubu için ayrı bir kategori bölümü belirlenmiş. İncelemek istediğiniz ürünlerin sayfalarına giderek hem modelleri görüntüleyebilir hem de her bir modele ait fiyat konusunda fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Miss Ageless, ürün kalitesine verdiği önemi web sitesinin hazırlanması ve yönetimine de vermesi nedeniyle başarılı bir e-ticaret sitesi olabilmek için uzman ekiplerle yola çıkmış ve altyapı, sosyal medya, SEO gibi tüm detaylara özen gösteriyor. Missageless.com.tr adresinde yayında olan web sitesi, IdeaSoft e-ticaret yazılımı alt yapısı ile hazırlanmış.

Gümüş takılardan hoşlanıyorsanız,  tüm gümüş takı modelleri ve fiyatları için missageless.com.tr adresinde yer alan ürünleri mutlaka inceleyin.

missageless-0003-hv17459

Arkadaşınıza, eşinize ya da sevgilinize, annenize hediye alacağınız zaman sitede bulunan birbirinden zarif ve şık gümüş takı modelleri, içinde mutlaka aradığınız gibi bir hediye bulabileceksiniz. İster kendinize alıyor olun, isterseniz hediye etmek için takı modelleri beğenin bütçenizi zora sokmadan istediğiniz takıya sahip olmanız mümkün. Miss Ageless’ın yeni ürün modellerinden olan bayan çanta modellerini de inceleyebilirsiniz. Güvenli bir ödeme altyapısına sahip site, kredi kartına 5 taksit seçeneği sunuyor.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir