Dekorasyon

Şifonyer Modelleri

  | 

Şifonyer Modelleri

Birbirinden özel şifonyer modelleri ile yatak odanızı taçlandırmanın zamanı. Birçok özel eşyalarınızı saklamanıza olanak tanıyan şifonyer modelleri aynı zaman da en özel dekorlar arasında yer almaktadır.

Ahşap Şifonyer Modelleri

Ahşap şifonyer modelleri klasik tarz yaratmak isteyenler adına oldukça idealdir. Bu tarz şifonyer modellerini tüm mobilya parçaları ile rahatlıkla kullanıma alabilirsiniz.

Desenli Şifonyer Modelleri

Genç odalarının vazgeçilmezleri arasında boy gösteren desenli şifonyer modelleri mekânınızı renklendirerek farklı bir hava katacaktır. Bu tarz şifonyer modellerini açık renk tonlarına sahip mobilyalar ile birlikte kullanıma alabilirsiniz.

Eskitme Desenli Şifonyer Modelleri

Eskitme desenli şifonyer modellerini otantik tarzın bir numaralı adresi olarak değerlendirilmektedir. Bu tarz şifonyer modellerinin ana zemini ahşap yapıya sahiptir. Klasik görünüm elde etmeniz adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen eskitme desenli şifonyer modelleri aynı zaman da tarz yaratmanız adına da oldukça idealdir. Genellikle bu model şifonyer modelleri el boyama çiçekler ile taçlandırılarak kullanıma alınmaktadır. Eskitme desenli şifonyerler yatak odanızın göz bebeği olacak…

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir