Alışveriş Rehberi

Sezonun Önde Gelen Dış Giyim Parçaları Lidyana.com’da!

  | 

Dış Giyim Parçaları

Kış ayları kendini iyiden iyiye göstermeye başlamışken dış giyim alışverişlerine çoktan başlandı bile. Raflar ve askılar montlar ve kabanlarla doldu. Dış giyimin kendi içinde oldukça geniş bir yelpazesi var. Uzun kabanlar, şişme montlar, trençkotlar, deri ceketler ve tabii ki son moda bomber ceketler derken seçeneğimiz oldukça fazla. Havanın soğukluğuna göre yaptığımız seçimler kimi zaman bizi mutsuz edebilir. Soğuktan korunayım derken, stilinizden ödün vermemek sizin elinizde.

dis-giyim

Sezonun Önde Gelen Parçası: Uzun Paltolar

Uzun paltoların en iyi kombin önerisi şüphesiz ki bootielerle olacaktır. Diz kapağının da aşağısında duran paltolar, bootilerle sokak stiline oldukça uygun. Uzun paltoların camel rengi oldukça kullanışlı. Birçok rengi olan uzun paltolar dış giyimin en başta gelen parçası desek fazla olmaz. Çabasız şıklığı bir çırpıda gerçekleştiriyor, üstelik sizi kalınlığıyla soğuktan da koruyor.

Bunlar dışında dış giyim alışverişi yaparken dikkat etmemiz gereken şeylerden biri de renkler. Eminiz dolabınızın yarısı siyah palto ve montlardan oluşuyordur. Keza bizim de öyle. Sokak modasına uyum sağlamak istiyorsanız biraz daha renkli ve farklı modeller seçebilirsiniz. Renkli dış giyim ürünü almaktan korkmayın. Bu ürünler sandığınızdan daha kolay kombinlenir. Görüntünüzde fark yaratmak istiyorsanız bu sezon siyah dış giyim ürünlerinden biraz uzak durun. Boyunuzu keseceğini düşünüyorsanız ya tam dizde ya da diz kapağını çok az geçen parçalar tercih edin.

palto

Kısa Şişme Montlar Hep Moda

Uzun palto  tercih etmeyenler ise tercihler yine gayet çeşitli. Kısa şişme montlar mesela. Spor görüntünüzü bu parçayla cool bir hale sokabilirsiniz. Özellikle bu sezon şişme montların parlak olanları yükselişte. Üstelik oldukça sıcak tutuyor. Alışveriş listenize eklemenizde fayda var. Boyun kısmı kürklü, desenli veya düz şişme montlar… Seçim size kalmış…

Bomber ceket hızlı yükselişi sezonun tam ortasında hala devam ediyor. Sadece belki bu mevsimde biraz ince kalabiliyor, ama havanın çok soğuk olmadığı günlerde veya ev partilerinde kullanılmaya hala devam ediyor. Cool bir görüntüsü olan bu parçaların sırt kısmındaki enteresan desenler de oldukça ilgi görüyor.

bober-ceket trenckot

1 Yorum

  1. serkan

    1 Kasım 2016 at 19:42

    bu önemli paylaşımı paylaştığınız icin size cani gönülden teşekkür ederim hocam

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir