Aşk

Sevgiliye Neler Yapılabilir?

  | 

Sevgili ile Yapılacak işler

Sevgili çiftlerin ilk sorunlarla baş başa kalmasıdır sevgiliyle yapılacak işleri bulamaması. Kimi zaman para olur vakit olmaz kimi zaman ise vakit olur para olmaz bu ikisi bir arada olduğu zaman da muhtemelen sevgilimizin olmadığı dönemde oluruz.

Sevgiliyle yapılacak işlerin planını çiftler arasında erkek planlıyor gibi görünür ancak erkek ne kadar plan yaparsa yapsın daima kadınların yaptığı planlar gerçekleştirilir.

Sevgiliyle yapılacak işler arasında bir gruplama yaptığımız zaman maddiyatın önemli olmadığı durumlar ve önemli olduğu durumlar olarak iki gruba ayıralım.Sevgiliye Neler Yapılabilir?

Sevgiliyle yapılacak işler arasında maddiyatın önemli olmadığı faaliyetlerden bir tanesi film izlemektir. Hepimizin evinde bir hd plazma olmayabilir ama önemli olan birlikte vakit geçirmek olduğu için sevgiliyle yapılacak işler listesine bilgisayarda film izlemek yazabiliriz. Yalnız gelişi güzel film seçmeyin ve mümkünse her ihtimale karşı elinizde siz izlemiş olsanız dahi güzel filmler olsun. Hatun kişisine önerdiğiniz hadi izleyelim dediğiniz filmin kötü çıkması sıkıcı bir zaman geçirmenize neden olur. Bu da kaliteli olmayan zaman anlamına gelmektedir, kaliteli olmayan zamanların çoğalması sevgilinizle aranızın acıkması anlamına gelmektedir.

Sevgilinizi Eğlendirin

Sevgiliyle yapılacak işlerden bir diğeri de birlikte okey oynamaktır. Yalnız bunu yaparken bir çift daha olması daha hoş vakit geçirmenizi sağlar.

Çevrenizde doğa ile baş başa kalabileceğiniz alanlar mevcutsa sevgiliyle yapılacak işler listesine pikniği ekleyebilirsiniz. Ancak piknik deyince hemen aklınıza mangal gelmesin. Bir kadının elinden çıkan ekmek arası peynir bile birlikte geçirilen zamanla birleşince tadından yenmeyecek bir güzellikte olur.

Eğer bahar ayında iseniz ve havaların soğuk olması sizi o kadar da etkilemiyorsa yağmurun yağmasını fırsat bilerek hemen yağmur altında romantik bir yürüyüş yapabilirisiniz.

Sosyal Hareketlerde Bulunun

Biraz farklı olacak ama mutlaka sevgiliyle yapılacak işler listesine bir huzur evi ve çocuk esirgeme kurumuna yapacağınız ziyaret hem vicdani olarak rahatlamanızı hem de eş olarak seçeceğiniz kişi hakkına en net bilgiyi edinmeniz açısından çok önemli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Her iki taraf için de bakın ve gözlemleyin yaşlılara ve çocuklara karşı tutumu nasıl.  Kişilerin ideolojisi ne olursa olsun ortak değerlere yaklaşımınızda ortak olduğunuz noktalar ver ise şanslısınız diyebiliriz.Sevgiliye Neler Yapılabilir?

Bir diğer sevgiliyle yapılacak işler listesinde balık tutmak olabilir. Balık tutmayı seven biri iseniz sevgiliniz de böyle etkinlikleri seviyorsa tek bir olta ile balığa çıkabilirsiniz.

Sevgiliyle yapılacak işler listesine bir hafta sonu alacağınız iki simit ve peynir ile sevgilinize atacağınız çayı demle geliyorum mesajı da sevimli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır.

Onu Gezdirin

Sevgiliyle yapılacak işler listesinde maddiyata bağlı sevgiliyle yapılacak işlere örnek vermemiz gerekirse aslında bunun bir sınırı yok diyebiliriz. Örneğin lunaparka gitmek bunların başında gelir birlikte birbirinden farklı oyuncaklara binerek hoş vakit geçirebilirsiniz.

Evde sinema izlemek yerine dev ekranda 3 boyutlu bir sinema salonunda film izlemek sevgiliyle yapılacak işler arasında ele alınabilir.

Önemli olan birlikte vakit geçirmektir. Birlikte geçirdiğiniz vakti kimsenin bilmesi gerekmiyorsa geçen zamandan en fazla verimi almaya çalışın. Eğer sadece yapılan eylemi sevgiliyle yapılan işler olarak yapılması zorunluymuş gibi bir tavırla yaparsanız bu durumdan zevk almanız mümkün değildir.

İlişkilerde Sevgi Dili Nasıl Olmalıdır? makalesine gitmek için tıklayın..

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir