Moda

Salon Oturma Gurubu Mobilya Modelleri

  | 

Salon Oturma Gurubu Mobilya Modelleri

Birbirinden şık ve modern tarza ev sahipliği yapan oturma grubu mobilyaları en özel modelleri ile mekânınızı taçlandırmaya hazırlanıyor.

Deri Görünümlü Oturma Grubu Mobilya Modelleri

Deri görünümlü oturma gurubu modelleri 2015 sezonunun enleri arasında boy göstermektedir. Klasik tarz yaratmanızı destekleyecek nitelikte ki deri görünümlü oturma grubu mobilya modelleri aynı zaman da modernliğin bir numaralı isimleri arasındadır. Deri görünümlü oturma grubu mobilya modellerini taş detaylı aksesuarlar ile destekleyerek zarafeti enlerde yaşayabilirsiniz.

Çiçek Desenli Oturma Grubu Mobilya Modelleri

Çiçek desenli oturma grubu modellerini tek renge ev sahipliği yapan aksesuarlar ile desteklemelisiniz. Çünkü mekânınızda kullanıma alacağınız birden fazla desen detayı karmaşıklığın ön plana çıkmasına sebep olacaktır.

Kadife Görünümlü Oturma Grubu Modelleri

İçinizi ısıtacak görünümü ile farklılık yaratan kadife görünümlü oturma grubu modellerini tüylü yastıklar ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Spor tarzı sevenlerin ilk tercihi olacak değerlendirilen kadife görünümlü oturma grubu modellerini gümüş kaplama aksesuarlar ile birlikte kombin ederek şıklığı zirveye taşıyabilirsiniz.

 

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir