Eğlence

Romeo ve Giulietta

  | 

Romeo ve Giulietta

Unutulmaz bir klasik olan Romeo ve Giulietta, İstanbul’da sevenleri ile buluşuyor. Ölümsüz bir aşkın simgesi olan, aşkın en masum ve zarif halinin anlatıldığı bu şov sayesinde kendinizi büyülenmiş hissedeceksiniz.

Romeo e Giulietta Zorlu Center PSM

İstanbul’un görkemi ile Romeo e Giulietta şovunun görkemi birleşecek ve kalplerinizi fethedecek. Bu gösteri İtalya’da sergilenmiş olan bugüne kadarki en yüksek bütçeli oyun olma özelliğini taşımaktadır. Şimdi de İstanbul’da sevenleri ve meraklıları ile buluşmak için sabırsızlanan bu gösterinin biletleri hızla tükenmektedir. Romeo e Giulietta Zorlu Center PSM’ de eksiksiz kadro ve donanımla İstanbul’da kapılarını açıyor.

Romeo e Giulietta Rekor İzleyici

İtalya’da sahnelendiği 8 ay boyunca 400.000’den fazla seyircinin izlediği, tüyleri diken diken eden görsel efektleri ve oyuncuları ile ayakta alkışlanan bu gösteri kısa süreliğine İstanbul’da! Tam tamına 13 tır ile İstanbul’a getirilen kostüm, dekor ve donanım ile Romeo e Giulietta burada da hedeflenenin üzerinde seyirci ile buluşuyor. Romeo e Giulietta oyuncuları ile oldukça kaliteli bir sunum sağlıyor.

Romeo e Giulietta Biletleri

Romeo e Giulietta biletlerini Biletix’ten temin edebilirsiniz. Bilet Fiyatları şu şekilde kategorize edilmiştir.

  1. Kategori: 290,00 TL
  2. Kategori: 255,00 TL
  3. Kategori: 215,00 TL
  4. Kategori: 163,50 TL
  5. Kategori: 134,50 TL
  6. Kategori: 101,00 TL

Romeo e Giulietta Klasiği

Bildiğiniz her şeyi unutun ve sadece bu oyuna odaklanın. Normal bir tiyatro gösterisinden ve müzikalden çok farklı… Adeta efektler, ışıklar kostümler ve tüm ekipmanlar ile yüksek bütçeli bir sinema filmi izliyor gibi hissedeceksiniz. Romeo e Giulietta Zorlu’da sizlere farklı bir dünyanın kapılarını açacak. David Zard’ın yapımcılığını üstlendiği bu şovu gözünüzü dahi kırpmadan seyredeceksiniz. Tam tamına 23 kez sahne değişimi yaşanacak ve siz her bir sahneye hayran kalacaksınız. Bunun yanı sıra 270’ten fazla kıyafet ve kostümün kullanıldığı bu deneyimi mutlaka tatmalısınız. 45 oyuncu ile dev bir kadronun yer aldığı bu oyunda geride görmediğiniz 40 kişilik teknisyen ekip, 6 kişi iletişim ekibi ve 15 kişi de yapım ekibi bulunmaktadır.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir