Moda

Promosyon kodu nedir?

  | 
indirim kodu

indirim kodu

Satın alımlarda bazı zamanlarda insanları daha çok çekebilmek veya stokları tüketmek adına firmalar tarafından özel indirim kodları hazırlanmaktadır. Bu kodlar genelde reklam şirketleri tarafından kupon sitelerine dağıtılabildiği gibi mail yolu ile de sitenin sürekli müşterilerine iletilebilir.  Her iki durumda da amaç kodları insanlara iletebilmek ve firmanın reklamını yapmaktır. Evet, kuponlar sayesinde alışverişlerinizin kasa tutarını minimize edebiliyorsunuz. Ancak bu kampanyalar her zaman olan bir durum değildir. Belli bir tarih arasında geçerlidir. Bu tarih çerçevesinde şirket kar marjını düşürüp sürümden kazanmayı hedefler. Bu olayın artısı ziyaretçi için maddi yönden olduğu gibi üretici firma açısından da maddi yönde olmaktadır.

Promosyon kodu nedir?

Promosyon kodu nedir?

Gelelim bu kodları hangi sitelerde bulabileceğinize. Bilindiği üzere Türkiye piyasasında en çok alışveriş yapılan ilk 5 site arasında gittigidiyor bulunmaktadır. GittiGidiyor İndirim Kodu adlı site üzerinden en güncel ve en özel kuponları sadece bir yorum karşılığında isteyebilirsiniz.

Peki bu kodları hangi aşamada kullanmalıyız?
Hiç merak etmeyin kodların kullanımı çok kolay ve basittir. İnsanları yormayacak şekilde tasarlanmış ve ilgili sitede bu kodlar için yer açılmıştır. Alışverişinizi yapıyorsunuz. Herşeyi sepete ekliyorsunuz ve ödeme yap butonuna bastıktan sonra çıkan kısımda indirim kodu yada promosyon kodu gibi olan kutucuğa http://gittigidiyorindirimkodu.com/ aldığınız koduyazıyorsunuz veya yapıştırıyorsunuz. Ardından hemen toplam tutarda bir değişme oluyor ve fiyat koda göre değişiyor veya kargoyu bedava yapıyorsunuz. Hemen ardından kredi kartı veya banka havalesi ile ödemenizin geri kalan kısmını yapabilirsiniz.

indirim kodu

indirim kodu

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir