Dekorasyon

Oturma Odası Mobilya Modelleri

  | 

Oturma Odası Mobilya Modelleri

Oturma odanızın olmazda olmazları arasında boy gösteren mobilya modelleri ile mekânınızı farklı kılmanın zamanı. Eğer sizler de trend görünüme ev sahipliği yapan oturma odalarına sahip olmak isteyenlerdenseniz birbirinden özel oturma odası mobilyalarını tercih edebilirsiniz.

2015-Oturma-Grupları-Modelleri-11

Leopar Desenli Oturma Odası Mobilya Modelleri

İhtişamı ve gösterişi sevenlerdenseniz leopar desenli oturma odası mobilya modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz oturma odası mobilya modellerini kırmızı ya da siyah renk tonu aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Şıklığın vazgeçilmezleri arasında boy gösteren leopar desenli oturma odası mobilya modelleri aynı zaman da modernliğin ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir.

Deri Oturma Odası Mobilya Modelleri

Klasik görünüm elde etmek isteyenlerdenseniz deri oturma odası mobilya modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz mobilya modelleri sade görünümün ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Deri parçalar ile desteklenmiş mobilya modellerini açık renk tonlarına sahip aksesuarlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Deri oturma odası mobilya modellerinde ön plana çıkan klasikliği pelüş halı platformu ile destekleyerek marjinallik yaratabilirsiniz.istikbal-elitra-deri-koltuk-takimi

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir