Dekorasyon

Ofis Dekorasyonu İçin Yeni Fikirler

  | 

Ofis Dekorasyonu İçin Yeni Fikirler

Ofis dekorasyonu denildiğinde daha çok kişilere hitap eden ve yapılan işi simgeleyen zengin seçenekleri öne çıkarabilen akıcı fikirler geliştirmek gereklidir. Ofis dekorasyonunda kişisel zevkler sade halinde ön plana çıkarılabilmektedir. Abartısız ve ciddi ofis dekorasyonlarında daha çok çalışma alanına uygun fikirler kullanılabilmektedir.

İş hayatında , ciddiyetine ve iş koşullarına hitap eden tasarımların yer aldığı şık dekorasyonlarda çalışanların motivasyonunu artırıcı farklı öneriler de son derece önem taşımaktadır. Ofis dekorasyonu için öneriler sunarak ofisinizi sizin zevkinize uygun bir şekilde yaşamına uygun bir şekilde nasıl dekore edebileceğinizden bahsedeceğiz.

Modern Ofis Dekorasyonu2015-Ofis-Dekorasyon-Aksesuarları-3

Ofis dekorasyon önerileri içinde ilk olarak masa, sandalye ve dolap  akla gelir. İş ortamının vazgeçilmezi olan ofis mobilyaları daha kullanışlı ve çok fazla yer kaplamayacak şekilde modeller de tercih ederseniz hareket alanı da o kadar rahat ve şık olacaktır. Konforlu ofisler hem performansı etkileyecek genel olarak ortamın sıkıcı olmasına neden olacaktır. Bu yüzden mobilyalarınızı mekanın genişliğine uygun büyüklükte tercih etmeniz önemlidir.

Evde kullandığınız şık ve abartılı aynalara yer vermekten kesinlikle kaçınmalısınız.  Genellikle iş ortamında kullanılan modern aynalarla mekanı geniş göstermek isterken ortamın kalabalık ve dağınık görünmesine neden olarak çalışanlarınızın dikkatinin dağılmasına yol açabilirsiniz.

ofis-duvar-kagitlari-ofis-dekorasyonu-yaMŞık Ofis Stilleri

Gözü yormayan son derece sade tablolara ya da iç açan canlı çiçeklere yer verebilirsiniz. Sade dekorasyona sahip olan ofisiniz de çiçekler ile hoş bir görünüm katabilirsiniz. Şık ve hoş çiçek seçiminde de aşırı ve renklilikten kaçınmanız gerekir. Ofisin ışıklandırılması ve aydınlatmalarını seçerken beyaz rengi tercih etmeye özen gösterin. Eğer isterseniz her masanın üzerine de küçük aydınlatıcılar yerleştirebilirsiniz. Özellikle çalışma ortamlarında aydınlık bir ortam yaratmak son derece önemlidir.

Ofis için dekorasyon önerileri genel olarak sizlere bu sezonun modası beyazı hakim renk olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra birlikte açık renklerin kullanılması da ofisinizdeki performansı artıracaktır. Bu şekilde göz yorucu olan bu uçuk renklerden kaçınmanızı da kesinlikle tavsiye ederiz. İş için tercih ettiğiniz ortamlarınızı daha çok çalışma alanınıza uygun dekore etmenizi öneririz.

1 Yorum

  1. cem şerbet

    10 Ekim 2015 at 21:53

    Çok güzel belirtmişsiniz, sitenizin takipçisi olacağım.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir