Moda

Mini Şort Modelleri

  | 

Mini Şort Modelleri

Yaz aylarının vazgeçilmez giyim parçalarından biri de mini şort modelleridir. Mini şort modellerini tercih ederek birbirinden özel kombinler hazırlayabilirsiniz.

Mini Şort Modelleri İle Klasik Tarz

Trend modanın enleri arasında boy gösteren mini şort modelleri bu sezon da çok moda oldu. Mini şort modelleri ile klasik tarz yaratmak isteyenlerdenseniz Oxford tarzı ayakkabı ve blazer ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Rahat kullanıma ev sahipliği yapan bu tarz kombinler aynı zaman da marjinal formun ön plana çıkmasına imkan tanımaktadır.

Mini Şort Modelleri İle Spor Tarz

Spor şıklığı enlerde yaşamak isteyenlerdenseniz mini şort modellerini salaş gömlekler ile kombin edebilirsiniz. Bu tarz kombinleri kalın tabanlı ayakkabılar ile destekleyebilirsiniz. Aksesuar seçiminde ise salaş kolye modellerinden yararlanabilirsiniz.

Mini Şort Modelleri İle Maskülen Tarz

Farklılığı seven bayanlardansanız maskülen tarza merhaba diyebilirsiniz. Mini şort modellerini uzun salaş bluzlar ile kombin edebilirsiniz. Kombininizi uzun blazer yelekler ile taçlandırabilirsiniz. Erkeksi giyim tarzının ön plana çıkmasına imkân tanıyan maskülen tarz son zamanlar da en çok tercih edilenler arasında boy göstermektedir.

Mini Şort Modelleri İle Modern Şıklık

Mini şort modellerini göbek üstü bluzlar ile kombin edebilirsiniz. Kombininizi bağlama detayına sahip Oxford ayakkabılar ve mini kot ceketler ile destekleyebilirsiniz. Aksesuar seçiminde ise büyük taşlar ile desteklenerek hazırlanılan kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden özel mini şort modelleri ile trend görünüme sahip olmanın tam zamanı.sort

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir