Mini Elbise Modelleri

  | 

Mini Elbise Modelleri

Birbirinden özel mini elbise modelleri ile hayal ettiğiniz kombinlere imza atabilirsiniz. Sizler de önerilerimizi göz önünde bulundurarak hayal ettiğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

Çizgili Mini Spor Elbise Modeller:

Spor şıklık yaratmak isteyenlerin ilk tercihi olarak nitelendirilen mini elbise modelleri bu sezon da çok moda oldu.  Bu tarz mini elbise modellerini kalın tabanlı spor ayakkabılar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Modern görünümünün yanı sıra rahat kullanıma ev sahipliği yapan çizgili elbiseleri mini ceket modelleri ile kombin edebilirsiniz.

bu-yilin-en-guzel-leopar-desenli-uzun-gece-elbiseleri-bayan

2015-yazlik-elbiseler-desenli-ve-beyaz-elbiseler-821Desenli Uzun Elbise Modelleri:

Rengarenk ve cıcıl cıvıl renkleri ile farklılık yaratan desenli uzun elbise modellerini parmak arası sandaletler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Yaz aylarına damgasını vuracak kombinler arasında boy gösteren desenli uzun elbise modellerini örgü ceketler aracılığı ile destekleyebilirsiniz.

pileli

Pileli Elbise Modelleri:

Farklı olmayı seven bayanlardansanız pileli elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Trend görümümün ön plana çıkmasına imkân tanıyan pileli elbise modellerini yumurta topuklu ayakkabılar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Pileli elbise modelleri günlük kullanım için idealdir.

mini-simli-elbise-modelleri_11

Arkası Uzun Önü Kısa Elbise Modelleri

Marjinal form yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasında boy gösteren arkası uzun önü kısa elbise modellerini ince topuklu ayakkabılar aracılığı ile taçlandırabilirsiniz. Otantik tarzın ön plana çıkmasına imkân tanıyan arkası uzun önü kısa elbise modelleri aynı zaman da rahat kullanıma ev sahipliği yapmaktadır.

Cicek-Desenli-Onu-Kisa-Arkasi-Uzun-Elbise

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir