Moda

Mini Ceket Modelleri

  | 

Mini Ceket Modelleri

Birbirinden özel mini ceket modelleri ile trend kombinler hazırlamaya ne dersiniz? Eğer sizler de hayal ettiğiniz kombinlere imza atmak isteyenlerdenseniz mini ceket modellerini tercih edebilirsiniz.minimini-ceket


Mini Ceket Modelleri İle Klasik Kombinler

Ofis şıklığı yaratmak isteyenlerdenseniz dar kumaş pantolon modellerini mini ceketler ile kombin edebilirsiniz.Bavul tarzı çantalar ve Oxford tarzı ayakkabılar ile bu kombini destekleyebilirsiniz.

klasik-mniMini Ceket Modelleri İle Spor Şıklık

Spor şıklığı enlerde yaşamak isteyenlerdenseniz mini ceket modellerini dar kot Jeanlar ile kombin edebilirsiniz. Modern görünümün ön plana çıkması adına oldukça ideal olan mini ceket modelleri oldukça rahat kullanıma ev sahipliği yapmaktadır.

Uzun Ceket Modelleri

Trend görünümün ön plana çıkmasına imkân tanıyan uzun ceket modelleri uzun-ceket bu sezon da çok moda oldu. Uzun ceket modellerini salaş pantolonlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Böylelikle maskülen tarzın ön plana çıkmasına imkân tanıyabilirsiniz. Uzun ceket modelleri ile spor şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz kombininizi İspanyol paça pantolonlar ile taçlandırabilirsiniz.

Kot Ceket Modelleri

Rahatlığın vazgeçilmez adresi kot ceket modellerini mini elbiseler ile birlikte kombin edebilirsiniz. Tarz görünmeyi seven bayanlar için oldukça ideal olan kot ceket modelleri ile maskülen tarzın ön plana çıkmasına da imkân tanıyabilirsiniz.

kot kot-ceket

Screenshot_1Deri Ceket Modelleri

Siyah yırtık jean pantolonlarınızı deri ceket modelleri ile destekleyerek tarz görünüm yaratabilirsiniz. Modern duruşu ile farklılık yaratan deri ceket modelleri 2015 sezonunun en çok tercih edilenleri arasında boy göstermektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir