Eğlence

Masterpiece – Edward Hopper Etkinliği

  | 

Masterpiece – Edward Hopper Etkinliği

Sizlere müzik, sanat ve keyif 3’lüsün bir arada olduğu renkli anlar sunan bu etkinlik kapılarını sizler için açıyor. Edward Hopper, ABD’ nin NewYork kentinde 1882 yılında yaşama merhaba dedi. Genel çerçeveden bakıldığında realizm anlayışına sahipti. Özellikle de en bilinen eserleri; Gece Kuşları (1942), Otel Odası (1931), Yaz İçMekan (1909) başta gelmektedir.

Bir Resim Kursundan Öte

Bu mekan bir kurs değil aksine bir terapi denilebilir. Studio Masterpiece hobi kursları meraklısı için tam da aranılan bir mekan. Bu ortamda oldukça eşsiz müzikler dinleyebilecek ve kendinizi müziğin kollarına bırakabileceksiniz. Bu kursa gelmek için önceden resim yapmış olma gibi bir şart yok. Özellikle de daha önce hiç resim yapmayanların çok daha verim alabildiği, oldukça güzel akit geçirebildiği bir etkinlik. Müzik ve dinginlik hissi ile çıkarttığınız tabloları gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. 3 saatin nasıl geçtiğini anlayamayacak ve bir kurs disiplininden çok ötede, meditasyon yaparak buradan ayrılacaksınız.

Bir Meditasyon: Resim Yapmak

Tablonuz sizde kalacak ve kullanım hakkı da size ait olacak. Bu sayede eserlerinizi sevdiklerine gösterebilir, hediye edebilir veya da evinizin en nadide köşesinde sergileyebilirsiniz. Bu kurs size tüm malzemelerinizi temin etmektedir. Materpiece Etkinlikleri Edward Hopper bugün kapılarını sizlere açmış bulunuyor. Bu kursa katılım yapabilmek için 02 Kasım 2015 ile 15 Kasım 2015 tarihleri arasında başvurabilirsiniz. Adres olarak da Asmalı Mescit’te Beyoğlu’nun büyülü atmosferinde olacak ve sanatın büyüsüne daha da kapılabileceksiniz.

 

Resim, Müzik, Sanat ve Çok Daha Fazlası

Eğer siz de Masterpiece – Edward Hopper biletlerinden temin etmek istiyorsanız o halde Biletix’ten temin edebilirsiniz. Biletix satış noktalarından, çağrı merkezi olarak 0216 556 98 00 veya www.biletix.com adresinden temin edebilirsiniz. Ayrıca mekan girişinden de biletleri temin edebilirsiniz. Biletlerin fiyatları 50.00 TL ile 75.00 TL arasında değişmektedir. 12 yaş üzeri tüm sanatseverleri bekleyen bu etkinlik yaklaşık olarak 3 saat kadar sürmektedir. Seanslara katılımcılar istedikleri yiyecekleri getirebilmekte ve kendilerini rahat hissedebilmektedirler. Kurs seansına 15 dakikadan geç gelenler içeri alınmayacaktır.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir