Saç Bakımı

Kumral Saç Tonları ve Modelleri

  | 

2015 sezonunda en çok tercih edilen saç renklerinden biri olan kumral saç modelleri genel olarak kumral ve tonları olarak karşımıza çıkıyor. Son derece doğal olan kumral saç tonları bu sezon daha da bir popüler özellikle fazla uç bir kumral renk gibi görünmeden saç renkleri doğal güzelliğinizi ön plana çıkarır. Kumral saç modelleri ve renkleri içinde dikkat çeken renkler altın kumral, küllü kumral, açık kumral, dore kumral gibi tonlar sık tercih edilen saç modellerinden.

Kumral Saç Stilleri

Özellikle kumral saç renkleri daha çok beyaz tenli bayanlara çok yakışıyor. 2015 Kumral saç modelleripek çok modeli bu sezon ön plana çıkıyor. Parlak ve canlı bir saç rengi olan kumral saç rengi ile hangi saç rengini yaparsanız yapın çok uyumlu bir görünüm alacaktır. Özellikle sıcak bir ton olması nedeniyle oldukça dikkat çeken ve hareketli görünen bu saç rengi yeni sezonda da bir hayli ön plana çıkıyor. Kumral saç tonları içinde örgülü saç modelleri dikkat çekerken bu saç rengi ile aradığınız farklılığı ve hoş görünümü yakalayabilirsiniz.

2015 Kumral Saçlar

Son derece hoş bir renk olan kumral saçlar kızıl kahve tonuyla son derece iddialı. Kumral saç rengini ve modellerini sevenlerin sayısı azımsanacak kadar fazla. Özellikle ülkemizde en çok tercih edilen saç renklerinden biri olankumral saçlar 2015 sezonunda da son derece modern stillerde ve görünümlerde karşımıza çıkıyor.

Saç Boyama Konusunda Tavsiyeler

Saçlarınız aşırı kuru bir yapıya sahipse saçınıza nem kazandırmak için oldukça çok bakım yöntemi mevcuttur. Bu metotlar daha aşırı saçlarınızın kuru ve yıpranmış görünümünden uzaklaştırarak daha diri ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar. Kuru saç derisi olan saçlar için değişik saç bakım yöntemleri mevcuttur.

Kimyasal işlemler ile boyama bu gibi sebeplerle kuruyan saçlar için çok sayıda metot mevcuttur. Daha çok aşırı saçları olan kişilerin saçlarını ne yoğun olarak yıkaması gerektiğinden bahsedeceğim. Bu işlemler aslında saçlara son derece zarar vermektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir