Astroloji

Kova Borcu

  | 

Kova Burcu ve Özellikleri

Kova burcu insanları inanılmaz hümanisttirler. Tüm insanlığı severler, doğayı korumayı isterler. Dünyanın sonu geliyor deseniz “bir dakika önce şu dünyayı kurtaralım” derler. Atak, cesur ve herkesi ilgilendiren konulara merakı olan tiplerdir.

Kova Burcuna İlgi Gösteriyorsanız Ne Yapmalısınız?

Diyelim ki sosyal bir ortamda kova burcu kadını ya da erkeğine göz koydunuz ne yapmanız lazım? Kova burcu da yay burcu insanı gibi diğer insanlara açık tipleridir. Gidin ve muhabbet etmeye başlsayın. Ama yaylarda olduğu kadar samimi olmamaya özen gösterin. Çünkü kova burcu insanının ne kadar saklasa da biraz megaloman tarafı vardır. Ve karşı tarafında biraz ukala kendinden emin cesur ama bilgi sahibi olmasına önem verir. Dolayısıyla söyleyeceğiniz merhaba cümlesinde biraz büyüleyici özellik biraz bilge kişilik ve kültürlü karakteri barındıran bir merhaba cümlesi olmalı.Kova Borcu

 insanıyla tanışınca devamında ne yapmanız lazım?

Kova burcu kadını ya da erkeği ile olan aktivitelerin başında sürekli gazete okumanız gelmektedir. Dünyanın hangi noktasında hangi dakikada ne olduğunu çok iyi bilirler. Hatta özel ilgi alanları da budur diyebiliriz. Gerçekten kova burcu erkeği ve kova burcu kadını kültürlü insanlardır. Kova burcu insanı insani yardım faaliyetlerinde de ön planda görebileceğimiz kişiliklerdir.

Kova burcu kadını ya da erkeği dürüst müdür?

Aslında kova burcu kadını ya da kova burcu erkeği zaman zaman yalan söylerler. Ama insanları aldatmayı ve insanlara yalan söylemeyi aşağılayan bir burç olduğu için mutlaka bu davranışından kısa sürede geri dönecektir. Ya da olduysa bir defa yaptıysa hadi iki kere olsun diyelim bir daha yapmama adına kova burcu kadını ve kova burcu erkeğinin kendine ait bir öz terbiyesi vardır. Bu yüzden kova burcu insanın söylediği yalandan çok fazla korkmayın. Ama kova burcu inanına bir şey sorduğunuzda yalan söylememek için kova burcu insanı net yanıtlar vermeyebilir.  Bu yüzden kova burcu inanına ne soracaksanız madde madde yazmalısınız ve anlamadığınız noktayı kova burcuna direkt sormalısınız.

İnsanlığın sorunu genelde kova erkeği ya da kadınının da sorunudur genelde. Kova burcu insanınız çok şakacı ve mizah düzeyi yüksek biridir. Sizden de aynı şekilde mizah anlayışını bekler. Peki, siz o kadar komik olabilecek misiniz? Kova burcu insanı zaten hala sizinle birlikteyse mizah anlayışınızı beğenmiştir.Kova Borcu

Bunun dışında bol bol sosyalleşmeniz gerekmektedir. Kova burcu arkadaşlarını çok sever. Gecenin bir yarısı arayan, kova burcundan binlerce kilometre uzakta olan arkadaşına yardıma koşmaktan asla çekinmezler. Kova burcu erkeğine ve kova burcu kadınına ufak da olsa baskı kurmaya çalışırsanız sizden uzak duracaktır.

Sakın Kıskançlık Yapmayın!!

Kova burcu kadını veya kova burcu erkeğine kesinlikle kıskançlık yapmayın. Mutlaka sizden başka birisiyle ilgilenecektir. Hafif çapkınlığı da olabilir. Ama bu arayış genellikle değişiklikten hoşlanmasından ve yeni insanlarla tanışmaktan, ayrıca yeni fikirler toplamaktan büyük zevk almasındandır. Dolayısıyla ona gereken alanı bırakabilirseniz, kova burcu eşiniz hiç sizden uzaklaşmayacaktır. Evet, gidip gezebilir, belki günlerce haber vermeyebilir. Ama bilin ki o bir yerlerde eğleniyordur. Sosyal yardım kuruluşunda bir şeylere katkıda bulunuyordur. Ne yapıyorsa yapsın sizi seviyordur ve yanınıza geri gelecektir. Olaylara böyle bakarsanız kova burcu insanınız sizi günden güne daha fazla sevecektir.407

Kova burcu erkeği ve kova burcu kadını gelenekçi insanlar değillerdir. Gelenekçi kişilerden ve fikirlerden eski kafalı kişilerden nefret ederler. Her inanca her politik görüşe saygıları vardır ve herkesin de saygısı olmasını beklerler. Eğer gelenekçi tavırlarınız varsa veya tabularınız ya da eski kafalı biri iseniz sizi anlayamayacaktır, anlamak için de ayrı bir çaba göstermeyecektir. Size saygısızlık yapmaz ama kanı kaynar mı? Sorusuna bizden kadını ve kova burcu erkeği adına olumlu cevap vermemizi beklemeyin.Kova Borcu

Kova burcu insanına daha liberal yaklaşımları olan, her tür yeniliğe açık hatta reformist tipleri tercih ettiği için sizin şansınız olmayacaktır. Kova burcu erkeğine veya kadınına uzun cümleler kurmak zorunda kalmazsınız. Zira bu kadar uzun yazı kova burcu kadını ve erkeği için çok gereksiz uzatmalarla doludur. Neyse kovalar bizi anlamıştır.

Kova burcu erkeği ve kova burcu kadını sürprizlerle doludur, sizlerin de ona sürprizler yapmanızı bekler. Ancak bu sürprizler pastada yanan mum olmamalıdır. Oldukça orijinal fikirler olmalıdır. Bütün bunları sağlayabiliyorsanız kova burcu eşiniz cebinizdedir.

          Adet Öncesi Baş Ağrısı makalemizi okumadan geçmeyin…

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir