Eğlence

Koray Avcı “Aşk İle”

  | 

Koray Avcı “Aşk İle”

Sosyal medyanın gücü tartışılmaz. Öyle ki artık hayatımıza giren ve sanatçı mertebesine yükselttiğimiz isimlerin birçoğu da önce seslerini sosyal medya aracılığı ile duyurup isimlerine ve şarkılarına aşinalık kazandırıyorlar. Sosyal medyanın son ve en iddialı fenomenlerinden biri olan Koray Avcıda ilk olarak ismini ve şarkılarını sosyal medya aracılığı ile duyurmuş bir isim. Aslen Erzincanlı olan Koray Avcı’yı ilk olarak internete yüklediği ve Ankara’daki metroda söylediği Volkan Konak şarkıları ile tanıdık. Ayrıca Ahmet Kaya, Onur Akın ve Neşet Ertaş gibi efsane isimlerin şarkılarına kendine has yorumunu katan sanatçı çıkardığı ilk solo albümü  “Aşk İle” hayranlarına sadece güçlü bir sesten ibaret olmadığını kanıtlıyor.

Sesi Gülen Adam

Hayranları tarafından sesi gülen adam olarak adlandırılan sanatçı sosyal etkinlik projelerinde ücretsiz bir şekilde yer alması ile de takdir topluyor. Yaz ortasında tüm müzik marketlerde yer alan Aşk İle albümü Dokuz Sekiz Müzik etiketine sahip. Albümdeki pek çok şarkının ve şiirin sözlerine ve müziklere de imza atan sanatçının “Aşk ile” albümünde en dikkat çekici parça ise “Sen” ismini taşıyor. Pek çok müzik kanalında liste başına yükselen bu parça aynı zamanda albümün klip çekilen ilk şarkısı olma özelliğini de taşıyor.

Turne Programı

Koray Avcı Aşk İle albümü turnesi ile sadece ülkedeki hayranlarının değil yurt dışındaki hayranlarının da kulaklarının pasını silecek. Konser takvimi oldukça yoğun bir şekilde hazırlanan Koray Avcı Kasım ayı içerisinde neredeyse ayın her günü bir başka şehirde dinleyicisinin karşısına çıkıyor. İlk olarak 6 Kasım’da Bursalı hayranları ile buluşmaya hazırlanan Koray Avcı’nın bir sonraki durağı ise Tekirdağ. Koray Avcı’nın İstanbul konseri ise 11 Kasım’da Beyrut Performance de gerçekleşecek.

Koray Avcı Şiirleri

Sıkı bir Nazım Hikmet hayranı oluğu bilinen Koray Avcı yazdığı ve okuduğu şiirlerle de hayranlarının yüreklerine dokunmayı iyi biliyor. Özellikle “Aşk İle” albümünde yer alan Sessiz Kadın şiiri oldukça beğenilen sanatçının bu şiirine, şarkılarına ve resmi sosyal medya hesaplarına internetten ulaşabilir ve sanatçı hakkında çok daha detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz.

 

 

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir