Sağlık

Kalça ve Göbek Bölgesini İçeceklerle Eritin!

  | 

Kalça ve Göbek Bölgesini İçeceklerle Eritin!

Kalça ve göbek bölgeleri genelde yağların çok fazla biriktiği ve bu nedenle eritmenin zor olduğu bölgelerdir. Kalça ve göbek bölgenizde oluşan yağları eritmek için bazı içeceklerden faydalanarak yağların yakılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle tropik meyvelerin suları bu bölgelerde oluşan yağların yakılmasında oldukça yardımcı olabilen bir etki sağlamaktadır. Meyvelerin içerisinde bulunan antioksidanlar, özel enzimler, aroma vericiler, sağlıklı karbonhidrat içeriği ve meyve asitleri bulunmaktadır. Tropik meyvelerde bu içerikler çok daha fazla vardır. Yani bu sayede yağların yakılmasında tropik meyvelerin etkisi daha fazladır. O açıdan fazla tüketmekte yarar vardır.

Normal diyet yapan kişilerde bölgesel zayıflama olması kolay olmamaktadır. Genel kilo verdiren normal diyetler tümüyle kilo verdiren diyetlerdir. Ancak; tropik meyveleri yemek ve sularını tüketmek özellikle; kalça ve göbek bölgesinde oldukça etkili olan kilo vermeyi sağlamaktadır. Düzenli olarak tropikal meyve karışımlarını içerek belli bölgelerinizde zayıflama sağlayabilirsiniz.

 

 

Mango

Kalça ve Göbek Eriten İçecek

  • Bir tane olgunlaşmış mango
  • Bir adet orta boy havuç
  • Taze zencefil

 

Bu malzemeler yıkanarak, çekirdekleri çıkarılır ve soyulur. Katı meyve sıkacağından geçirilerek suları çıkarılır. Bir bardak çıkan bu karışımın suyu düzenli olarak günde bir bardak tüketilir.

 

Gece yatmadan önce yarısını içmeniz ve diğer yarısını da sabah aç karnına tüketmeniz faydalı olacaktır. Bazı kişilerin metabolizması iyi çalışır ve ne yese eritmeye hazır hale gelir. Ancak çoğu kişide; yavaş çalışan metabolizma yenilen gıdaları bir türlü yakamaz. Bu durumda metabolizmanız eğer tembel ise, öncelikle yediğiniz gıdalara ve beslenme şeklinize dikkat etmeniz gereklidir. Eğer zor çalışan bir sindirim sisteminiz varsa; genelde sebze ve meyve ağırlıklı olarak beslenmelisiniz. Ayrıca, bu tarz içecekleri farklı meyveler ile hazırlayarak tüketirseniz yağlarınızı da yakmış olursunuz.

 

 

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir