Astroloji

İkizler Burcu

  | 

İkizler Burcu özellikleri

İkizler burcu burçlar arasında en çok şaşırtan bir burçtur. Saniyesi saniyesine uymayan insanlar genellikle ikizler burcu insanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İkizler Burcu İle Tanışmak İçin

Bir ortamda ikizler burcu ile tanışmak istiyorsanız ayrı bir çaba göstermenize gerek yoktur. İkizler burcu meraklı bir burç olduğu için sizin bir bakışınızla merakından dolayı gelip sizinle tanışacaktır. İkizler burcu insanları son derece entelektüel ve çok yönlü insanlardır. En büyük olumsuz özellikleri değişkenlikleridir. Adeta bir kişinin içerisinde 7-8 insan yaşıyormuş hissi vermektedir. Eğer ikizler burcu eşinizin bu olumsuz özelliklerini görmezden gelirseniz bu sizin için problem olmayacaktır.İkizler Burcu

İkizler Burcu İle Uyum

İkizler burcu insanıyla uyum içerisinde olup olmadığınızı öğrenmek için kedinize sormanız gereken sorulardan bir tanesi yeterince okuyor muyum? Sorusudur. Eğer yeterince entelektüel değilseniz ikizler burcu ile anlaşmanız problemli olabilir. Bunun yanı sıra yeterince özgür müyüm, yeterince merak uyandırıyor muyum gibi soruların cevabı da evet olmalıdır. Çünkü değişken ikiler burcu insanları sürekli olarak hem mental olarak hem fiziksel olarak tahrik edilmek isterler.

Eğer siz onlara ihtiyaçları olan değişikliği veya sürprizleri veremezseniz veya gerekli olan merak durumunu oluşturamazsanız ikizle burcu erkeği veya ikizler burcu kadını tarafından fark edilmeniz zor olacaktır.

Ancak yeterli zekâya sahipseniz ve kendinizi geliştirmeyi en az ikizler burcu kadar seviyorsanız o zaman ikizler burcu kadını ya da ikizler burcu erkeğiyle beraber aynı hızda akmaya devam edersiniz.

İkizler burcu dış görünüme meraklı mıdır?

Elbette hoş görünüşlü insanları sevmektedirler. Ya da kendisine göre moda giyinen kişilerden hoşlanır. Ama ikizler burcu insanı için bu her şey demek değildir. Özellikle ikizler burcu erkeği için seksilik veya güzellik hiç bir şeydir. Dünyanın en seksi kadını dahi olsa ikizler burcu erkeği için önemli olan aynı seviyede ya da yarışabileceği bir seviyede zekâya sahip olmanız gerekmektedir.

Aynı zamanda ikizler burcu çok pratiktirler. Onun için ikizler burcu erkeğiyle ya da ikizler burcu kadınıyla flört ediyorsanız ondan önce alış veriş yapmalısınız ondan önce faturaları ödemelisiniz her şeyi ondan önce düşünmeli ondan önce yapmalısınız. Bu ikizler burcu insanının çok hoşuna gidecektir.

İkizler Burcu Neler Sever?

İkizler Burcu telefonlar konuşmayı çok sever. Onları her köşe başında telefonla konuşurken görebilirsiniz. Bunun sebebi ikizler burcu insanının çok geniş bir sosyal çevreleri vardır. Buna ilave olarak konuşmayı çok sevmektedirler. Dolayısıyla buldukları ilk fırsatta telefona sarılırlar ya da telefonla aranırlar. Ve siz eğer ikizler burcu insanıyla yeteri kadar telefonda konuşamıyorsanız ilişkinizde bir sorun var demektir. Çünkü ilişki kurma konusunda probleminiz yoksa siz de ikizler burcu insanı ile telefonda konuşuyor olurdunuz. İkizler burcunun bu yönünü unutmadan devamlı olarak onlarla konuşmaya ve sürekli olarak iletişim halinde olmaya çalışmalısınız.İkizler Burcu

İkizler burcu insanları duygusal değil mantıksal insanlardır. Onları ancak düşünceleri ile tahrik edebilirsiniz. Eğer ikizler burcu erkeği veya ikizler burcu kadınıyla evlenmek istiyorsanız ne kadar özgürlüğe saygılısınız bunu sorgulamalısınız. Çünkü ikizler burcu insanları özgürlüklerine inanılmaz400 derecede düşkündürler. Her an bavulları hazırdır her an seyahate çıkabilirler.

İkizler Burcu Kıskanç Mıdır?

İkizler burcu hiç kıskanç olmadığı için sizin ona karşı geliştireceğiniz en ufak bir kıskançlık hareketi ikizler burcu kadını veya ikizler burcu erkeğinin hemen sizden soğumasına sebep olacaktır. Dolayısıyla eğer kıskanç bir tip değilseniz ikizler burcu ile bir ilişki yaşamaya yeltenmenizi öneririz. Ya da ikizler burcu ile birlikteyseniz onun espritüel ağzından bal damlayan sözlerinin keyfini çıkartın be ikizler burcunun bu yönünü unutmaya çalışın. Çünkü ikizler burcu insanıyla uğraşmak çok kolay değildir. Sürekli değişirler ama çok eğlencelidirler. Daima sizi neşelendirecek bir konu bulabilirler. Bir bakarsınız sinirli olurlar siz daha geriye bir adım atmadan ruh halleri değişir bir bakışsınız bir espri ile size sataşırlar.

İkizler burcu insanı ne dediğini pek bilmezler. Ama sadece konuşurlar kesinlikle art niyetleri bulunmamaktadır.

                                                                                       Diğer burçlar için tıklayınız…

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir