Moda

İç Çamaşırı Kadınların Tutkusudur!

  | 

İç Çamaşırı Kadınların Tutkusudur!

İç çamaşırları; her kadının mutlaka özenerek ve severek aldığı modellerden oluşur. Kadınlar iç çamaşırına karşı nedense farklı bir bakış açısı taşırlar. Öncelikle; iç görünümlerinin rahat olması ve üzerine kıyafet giydiklerinde nasıl duracağı konusunda titiz oldukları parçalardan birisidir südyenler. Südyen; genelde kadın göğsünü rezil de edebilir vezir de. Çünkü göğsün sağlıklı bir duruşun içerisindeki görünümü kıyafetin daha iyi durmasını sağlayacaktır. Özellikle destekli südyenler göğüslerin daha dik ve düzgün durmasını sağlar. Küçük göğüsler için push up destekli südyenler hem göğüslerin bir beden büyük göstermesini sağlayacak hem de bu sorunu ortadan kaldıracaktır.

 

35324878, 35324877

 

Alt iç çamaşırları; genel olarak pamuklu kumaşlardan tercih edilmesi daha sağlıklı olacaktır. Dantel olan alt iç çamaşırları bazı bünyelerde kaşıntıya; hatta, mantar gibi hastalıkların oluşmasına etken olabilmektedir. Sık giymemek koşuluyla tercih edebilirsiniz. Gecelik ve babydol tarzı iç giyimler ise; özel gecelerde kadınların partnerine daha alımlı ve seksi görünmesini sağlamak açısından etkili bir giyim seçimidir. Rengarenk ve değişik tasarımlar içeren bu tarz iç giyimler seksapaliteyi ön plana çıkaran kıyafetlerdir.

Genelde evde rahat alt üst pijama ya da gecelikler pamuklu kumaşlardan tercih edilmelidir. Uykuda daha rahat olabilmek için önemli bir detaydır. Günlük olarak bu tarz kıyafetleri seçebilirsiniz.

Bir kadının bakımlı olması ve kendi bedeninin isteğini bilmesi; genelde giydiği iç çamaşırlarıyla daha bir anlam kazanmaktadır. Fantazi tarzında iç çamaşırlarını günlük hayatında şık olmayı seven kadınlar için sürekli tercih edilebilmektedir. Özellikle; siyah, beyaz ve kırmızı; fantazi iç çamaşırlarının en gözde renkleri arasında yer alır. Hem asalet, hem masumiyet hem de kışkırtıcı olabilmek için önemli bir tercihtir. İç çamaşırı kadının tarzı ve tutkusudur.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir