Güzellik

Güzellik İçin Pratik Olun!

  | 

Güzellik İçin Pratik Olun!

Her kadın güzel ve bakımlı olmak ister. Bunun içinde sürekli arayışlar ve yeni bir şeyler keşfetme merakı ile doludur. Her güzellik önerisini uygulamak ister. Ancak bazıları için zaman olmaz ya da çok yoğun çalışmaktan fırsat bulamaz. İşte sizler için pratik güzellik önerileri ile bir nebze olsun zaman kazandırmak için yardımcı olmak istiyoruz. Bu pratik öneriler ile güzelliğinize çok zaman ayırmanıza gerek kalmayacak.

pratik

Tırnak bakımı: Tırnaklarınız için en güzel bakım; biraz limon suyu ve zeytinyağı karışımı ile ovmak yeterli olacaktır.Bu şekilde kırılmasını önler ve ojelerden oluşan sararmaların da önüne geçmiş olursunuz.

Saç Yağlanması: Saçınız sürekli yağlanıyorsa ve  artık her gün yıkamaktan yorulduysanız işte size pratik bir öneri. Saçınızda limonun o mucizevi etkisini görebileceğiniz bir öneri. Limonu avucunuza sıkın ve saçlarınıza kompres yapın yağlanmayı ortadan kaldıracaktır.

Çatlamış dudaklar; için yine limon suyu önerimiz var. Gece yatmadan dudaklarınıza limon suyu sürün sabaha tüm ölü derilerden kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Saçlarınızın Uzaması için; Haftada bir kez yumurtanın sarısı ve zeytinyağı karışımı ile yapacağınız uygulama saçlarınızın gürleşmesine ayrıca uzamasına fayda sağlayacaktır.

Dirseklerdeki Kalınlaşan Deri; hepimizin canını sıkan bir durumdur. Bunun için krem kullanmak bile fayda etmez. Bir çay kaşığı bal ve zeytinyağnı karıştırın ve dirseklerinize sürüp bekletin yumuşadığını ve ölü derinin yok olduğunu göreceksiniz.

Ciltteki Siyah Noktalar:Artık yaptığınız tüm temizlemelerden yoruldunuz. Yine limon ve mucizevi etkisi. Cildinize limon suyu ile freksiyon yapın ve bekleyin; hem siyah noktalardan kurtulun; hem de kırışıklıklarınızın azaldığını görün.

Dişleriniz parlasın: Soda ve limon karışımını dişlerinize sürün ve biraz bekleyip fırçalayın; dişleniz bembeyaz olacak ve parlayacaktır.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir