Güzellik

Güneş Kremleri

  | 

En İyi Güneş Kremleri

     Güneş ışınlarının yararları etkileri olduğu bilinir. Ancak doğru zaman aralıklarında güneşe çıkmak ve koruyucular kullanmak gerekir. Özellikle yaz güneşinden korunmak için günün belirli saatlerde hiç dışarı çıkmamak daha doğru olacaktır. Bilindiği üzeri dünyamızı koruyan Ozon tabakası üzerinde bazı tahribatlar oluştu ve bunun sonucu olarak güneş ışınları daha hiç kırılmaya uğramadan dünyaya ulaşıyor. Bu durumlarda cilt kanserine kadar oluşan olumsuz etkiler görülebilir. Bu nedenle en iyi güneş kremleri arasından kendi kullanımınıza uygun seçimler yapılmalı ve güneşin zararlı etkilerine karşı etkili bir şekilde önlemler alınmalıdır.

Güneşin İnsanlar Üzerindeki Etkisi için tıklayınız!!

İyi bir güneş kremleri içerisinde dermatolog onayından geçen ve içeriğinde zararlı kimyasallar barındırmayan seçenekler tercih edilmelidir. Güneşin zararlı ışınlarına karşılık cildin beslenmesinde etkili bir bakım sağlayabilecek kremler tercih edilmelidir.Güneş Kremleri

Hassas Ciltlere Uygun Bakım

     Bu alanda tercih edilebilecek kremlerden biri ileri teknoloji üretilen bir güneş kremi olan Lauder Sun Body SPF 30 ile Estee Lauder olmaktadır. Oldukça iddialı bir krem olan bu seçeneğin yüksek koruma içermesinin yanında tüm vücudunuzda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Shia yağından üretilen Cleure Natural Zİnc Oxiede Sunscreen krem hassas ciltlere çok özel bakımlar yapmaktadır. Kesinlikle tahriş oluşturmayacak ve gözenekleri de tıkamayacaktır. Cotz Face Cotz Sensitive Skin Sunscreen’de en iyi güneş kremleri arasında sayılabilir. Cildinizde ipeksi bir yumuşaklık sağlamasının yanında güneşten koruma anlamında mükemmel bir kalkan oluşturacaktır. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen bir krem olmakta ve cilt üzerinde oluşması muhtemel ince kırışıklıklar içinde kullanılabilecektir. Yaşlanmalardan dolayı oluşan lekeler içinde kullanılabilecek ürün her cilt tipi için kullanılabiliyor.

Antioksidan minerallerle güçlendirilmiş bir krem olan Anthelios 50 Mineral Ultra Light Sunscreen Fluid, cildinize özenli bir bakım yapmakta ve güneşin zararlı etkilerine karşılık mükemmel koruma sağlamaktadır. 50 faktör olan bu krem ödüllü bir güzellik kremidir. 30 koruma faktörü ile tahrişlere fırsat vermeden koruma sağlayan Neutrogena Sensitive Skin Sunblock, cildinizi mükemmel bir şekilde koruyacaktır.

Zararlı Güneş Etkilerine Karşı En iyi Koruyucular

     Çok hassas cilt yapısına sahip bireyler için Vanicream Sensitive Skin Sunscreen Spf 60, titanyum dioksit ve çinko oksit ile formüle edilmiş bir kremdir.  Aktif bileşenleri ile güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyuculuk yapan Solbar Avo, çokça tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Kalitesi ile tercih edilen bir seçenek olan Hawaiian Tropic Oil Free Sensitive Skin Continuous Spray Lotion, hassas ciltler için 50 faktör içeriği ile mükemmel etkilere sahiptir. Ayrıca akne sorunlarına karşı da kullanılabilir.Güneş Kremleri

Cilt uzmanlarının tavsiyeleri arasında en iyi güneş kremleri içinde bulunan bir seçenek olan Blue Lizard Australian Sunscreen, ideal bir seçim olabilir. Hem nemlendirip hem de koruma sağlayan bir krem olarka Juvena Prevent Optimize Top Protection SPF 30, dekolte bölgenizden başlamak üzere, yüzünüzde ve boynunuzda da kullanılabilir. Güneşe çıkmadan 15 dakika önce kullanmanız önerilen Banan Boat Baby Tea free SunBlock güneşin zararlı etkilerinden cildinizi koruyacak bir krem olacaktır. Güneş kremlerinin hepsinde dikkat edilmesi gereken özellik, güneşe çıkılmadan en az on beş dakika önce kullanılmasıdır.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir