Eğlence

Güldür Güldür

  | 

Güldür Güldür

Türk mizah anlayışını genç ve deneyimli yetenekleri ile gözler önüne seren bu yapım sayesinde televizyon ve tiyatro sahneleri; ailece izlenebilecek, oldukça eğlenceli bir şov programına kavuşmuş oldu. Bu program usta oyuncu rahmetli Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal tarafından yönetilmektedir. Show Tv’de yayınlanan bu program interaktif bir tiyatro programı olarak BKM’de sahne almaktadır. Güldür Güldür oyuncuları ile birbirinden eşsiz skeçler izlemek istiyorsanız mutlaka bu programa yerinde konuk olmalısınız.

Güldür Güldür Show

Bir tiyatro programının televizyonda yayınlanması ile tiyatroya olan ilgide artış yaşanmıştır. Seyirciler televizyonda ücretsiz izleyebilecekken, tiyatronun o eşsiz aurası ile bu şovu izlemek için soluğu BKM’ de almaktadır. Böylece tiyatroya olan izleyici ilgisi artmakta bunun yanı sıra da izleyen gençlerin tiyatrocu olmaya hevesi artmaktadır. Güldür Güldür en komik skeçleri ile tiyatroya gönül verenleri kalbinden fethetmiştir.

Güldür Güldür Biletleri

Güldür Güldür biletleri Biletix üzerinden satışa sunulmaktadır. Oldukça yoğun ilgiye maruz kalan bu şovun biletleri yok satmaktadır. Güldür Güldür son bölümü ile de izleyenleri kırıp geçirmiştir. Sosyal aktiviteleri sevenler, tiyatroya gönül verenler, günlük hayatın stresini atmak ve gülmek isteyenler bu şovu izlemeye gitmektedir. Biletix üzerinden alınan biletlerin fiyatları ise şu şekildedir; Tam 87,50 TL, Öğrenci 77,50 TL olarak belirlenmiştir.

Güldür Güldür Komedi

İş hayatı ve stres gibi sıkıntılardan kurtulmak isteyenler Güldür Güldür Şevket ve tüm oyuncuları ile kahkahalara boğulmaktadır. Her an sürprizler ile konularının seçimleri ve Ali Sunal’ın skeçlere katkılarıyla muhteşem bir şov sizleri bekliyor. Türkiye’nin nabzını tutan, ülke insanının mizah anlayışını çok iyi kavrayarak ona göre skeçler sergileyen, reyting rekorları kıran bu program sayesinde tiyatroyu sevdiren bu programı kaçırmamalısınız. İşlediği konular arasında; aşk, kadın erkek ilişkileri, teknoloji, şöhret, arkadaşlık, futbol ve şöhret gibi her tabana seslenen bu programı evlerinizden çıkarak canlı halde izlemenizi tavsiye ederiz. İstanbul’un gürültüsünü, trafiğini, stresini unutmak, fark etmediğiniz detaylara gülmek ve stres atmak için BKM sizleri bekliyor. Tükenmeden sizler de biletlerinizi edinerek bu komedi programına dahil olabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir