Dekorasyon

Gardrop Modelleri

  | 

Gardrop Modelleri

Birbirinden özel gardrop modelleri ile mekânınızı taçlandırmanın tam zamanı. Gardırobunuzun fiziksel özelliği kadar işlevi de büyük önem taşımaktadır. Dolabın içerisinde yer alan bölme ve rafların kullanışlı yapıya sahip olması gerekmektedir.

 

cok-guzel-koctas-gardirop-modelleri-ve-fiyatlari-2015-gorselleri

 

İki Kapılı Gardrop Modelleri

İki kapılı gardrop modelleri küçük mekânlar adına oldukça idsürgülü-aynalı-gardropealdir. Trend görünümün ön plana çıkması adına bu tarz gardrop modellerini ayna platformu ile taçlandırabilirsiniz. Gardırobunuzun ön kısmına uzun ayna yerleştirebilirsiniz.

 

 

Çok Bölmeli Gardrop Modelleri

Tarz görünümü sayesinde tercih edilme sebeplerini artıran çok bölmeli gardrop modelleri aynı zaman da kullanışlı yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Bu tarz gardrop modellerini büyük mekânda rahatlıkla kullanıma alabilirsiniz. Gardırobunuzun içerisinde yer alan bölmeler tüm eşyalarınızı özenle dizmenize olanak tanımaktadır. Yine aynı şekilde bu tarz çok bölmeli dolap modellerinde de büyük ayna platformundan yararlanabilirsiniz. Ayna modelleri, dolabınıza şık bir görünüm katacaktır. Eğer klasik tarz yaratmak isteyenlerdenseniz gümüş detaylara ev sahipliği yapan gardrop modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz gardrop modelleri şıklığı zirveye taşımanız adına oldukça idealdir.

 

gardrop-modelleri-5hayalim_mobilya_gardolap1

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir