Eğlence

Game Of Thrones Müjdesi

  | 

“Game Of Thrones” hayranlarını sevindiren haber! Dizinin 5. sezonununda neler olacağı, 8 Şubat 2015’te yayınlanacak “özel bölüm”le gösterilecek.


Dünya çapında bir fenomene dönüşen ve yeni sezonu heyecanla beklenen “Game Of Thrones” dizisinden hayranlarını sevindirecek haber geldi.

“Game Of Thrones”un merakla beklenen 5. sezonununda neler olacağı, 8 Şubat 2015’te yayınlanacak “özel bölüm”le gösterilecek. Game of Thones özel bölümünün adı “Game of Thrones: A Day in the Life” olacak.

30 dakikalık özel belgeselde dizinin üç farklı setinden 5. sezon çekim görüntüleri yer alıyor. Kuzey İrlanda, Hırvatistan ve İspanya’da çekilen özel bölümde 5. sezonda dizinin fanlarını nelerin beklediğine dair ipuçları veriliyor.

2011 yılından beri değişik öykülerle izleyicilerinin ilgisini çekmeye devam eden dizi, diğer taraftan şiddet dolu bölümleri ile eleştirilerin odağı oldu. Özellikle Game of Thrones 4. sezonunun sonuna doğru Prens Oberyn’in vahşet dolu bir şekilde ölmesi izleyiciler arasında tepkilere neden olmuştu.

Her bölümde birçok karakterin öldüğü Game of Thrones, 5.sezonda da geleneği bozmayacağa benziyor. Jon Snow karakterine hayat veren Kit Harington bir dergiye verdiği röportajda dizideki şiddet hakkında açıklamalarda bulundu…

“Dizide Korkunç Şeyler Oluyor”

Game of Thrones dizisinde sevilen karakter Jon Snow’u canlandıran Kit Harington’a göre dizide kan dökülmesi modern dünyamızda savaş bölgelerinde yaşananlardan farklı bir durum değil. Dizideki şiddetli sahnelerin çekilmesinin bir amacı olduğunu açıklayan Harington,”Şiddet ile ilgili bir sorun görmüyorum… Game of Thrones dizisinde ölüm tabii ki korkunç, dizide korkunç şeyler oluyor, tıpkı gerçek hayatta haberlerde gördüğümüz gibi. Eğer haberlerde bu tarz şeyleri izlemekten rahatsız olmuyorsanız, bir televizyon dizisinden etkilenmezsiniz ” diye açıkladı.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir